Wpis z mikrobloga

Moje miasto gminne!!! Wyrobnia patusów, ciemnogród, no krwaa nawet sobie pozwole powiedzieć
szokujące dla mnie słowa ale '' wole swoją wieś niż to miasto''
Narkomaństwo, pijaństwo, nepotyzm kolesiostwo i 3 biedronki 2 netta i sam dyskonty z alkoholem.
Chodżcie i uwolnijcie swoją wyobrażnie, oprowadze was po nim
żebyście nigdy nie musieli widzieć tego chlewu na własne oczy!
10k czy 12k mieszkańców, chociaż nawet na tyle nie wygląda, bardziej na 5-6 tysięcy
Przejeżdzając samochodem zza szyby, można o każdej porze zobaczyć te same ryje, jak w mapce rpg NPC co chodzą z A do B. Przeważnie nieciekawe, smutne albo zćpane.
W dzień się wkrwisz, wieczorami i nocami można dostać depresji od tego ciemnogrodu.
Pod żabkami małpakami i innymi sklepami o nazwach inspirowanych małymi zwierzaczkami stoją oni!!!
Młodzież!!! Chociaż bardziej przypominają umarlaków wskrzeszonych przez Nocnego Króla.
Oczywiście, w piatęk i sobote jest ich od groma, dziewczyn przeważnie nie ma no albo patusiary gimbusiary ćpunki.
Nightdrive po tym mieście to najgorsze co możesz sobie odjbać w sobotnią albo piątkową Noc.
Dla tego miasta nie ma lekarstwa. Nawet w swoich obszarach powiatowych ma opinie że jest ''ćpalnią'' nic dziwnego.
Dantejskie obrazy - pijaczki z toksycznymi rodzinami w 30 mieli bijatyki, po czym do akcji wchodziła siekiera albo inny łom.
Ćpunki co skakały z mostu do rzeczki. Ćpunki co wprdolą ci się pod samochód i potrafią 30 minut stać na środku ulicy, coś do siebie mamrocząc. Do czynienia z nimi nie miałem, czasami widziałem gdy wracałem ze szkoły, czy się pultałem po zakupy.
Jednak mój pogląd zostal mocno poparty przez kumpla mojego ojca ( ten z ryb) który mieszka w najbardziej tłocznym osiedlu tych upodleńców. I wszystko się zgadza.
To miasto to nie miasto, to umieralnia.
Pracy też w nim nie ma. Architektura jest tak dojbana i zasmucająca, że nawet ja laik w tej dziedzinie wiem że coś tu nie gra.
Największemu wrogowi nie pochodzącemu z tego miasta, nie życzyłbym takich tortur i okropności
#przegryw
@ukaszeq @rajder_nygga @Indikatiwus_presentusaktiwus @jestemspermiarzem @wypokk @scotieb @przeor22 @borysk5 @arek4444 @riczler @insaneboii @psychoacid @tristsram @mrocznyprecel @filozofujacytopor @piksypiksy @scatmanjohn @Drzemka_w_cieniu_drzew @kiedysbylemnormalny @mieszkamzmamusia @lrf1000w @syn_szalwia @XXUnthinkableXX @MonsterQ1234 @sad_pepe @przegrywacz @DzikiWonsZwKapeluszu @KolejnyWykopowyJanusz @hunter_88 @cybek-marian @mirasekturasek @ChceZYC_A_nie_Wegetowac @rouzi @dezyderat @danlenoir @lajfisbjutiful @RekinMisiu @ferdek1212 @KZ_89 @mr_beniz @wujekgraczyk @xeerxes @Muodyhuopiec1919 @dio_ @lvlv @salty_donut @eugeniusz_zua @kapsel3k @RightInTheFeels @legit1234 @teorose @s4turas
Pobierz Mescuda - Moje miasto gminne!!! Wyrobnia patusów, ciemnogród, no krwaa nawet sobie po...
źródło: comment_xEiQahqIIjbNHInhtKsmhreMXBWjHG7z.jpg
  • 13
@Mescuda Jakby ładniej ubrać to w słowa i napisać o tym książek to byłby świetny przykład miasta do opisania na rozprawce(np. Jak miasto wpływa na człowieka? Albo niszczący obraz miasta). Lepszy niż Warszawa czy Paryż z Lalki ( ͡º ͜ʖ͡º)