Wpis z mikrobloga

Taka mnie myśl dzisiaj naszła, #gownowpis dla wielu pewnie bo Ameryki nie odkryję wg nich, ale dziś w wywiadzie z Rado tak naprawdę to do mnie dotarło, mimo tego że od dawna Kierownika oglądam - ale #kurzatkowski to jest gnida xD Pokazuje nam tych ludzi jak w cyrku, dla naszej rozrywki a to są przecież ludzkie tragedie. Bajki o ukazywaniu może wciskać na grupie, którą zaraz opuszczę bo nudno tam jest - każdy w życiu widział bezdomnych, alkoholików, niektórzy ćpunów i na nic to nie wpłynęło. Bezdomni, alkoholicy i ćpuny są i będą.
Ktoś może się łapać na Sparoła, Rada, Józka/Kazka/ktokolwiek jeszcze tam będzie i mu współczuć/dobrze życzyć, ale większość ogląda te filmy jak oglądanie zwierząt w ZOO - kiedyś wystawiano murzynów w ZOO i to ten sam poziom. Dla nas rozrywka, dla nich życiowa tragedia, pamiętam jak po jednej z powodzi czy po wichurach byłem oburzony, że ludzie jeżdżą i robią zdjęcia zniszczeć - na oczach tych, co potracili majątki życia. A sam robię to samo u kierownika xD Kanał odsubowany, grupa opuszczona - pewnie filmy i tak będą przez YT sugerowane, czasem pewnie wpadnę sprawdzić czy jakaś afera z Magdą czy N, ale resztę zamierzam odpuścić. Czego i Wam życzę, drogie wykopki.
P.S. #aferakonska dzięki #kostyra nieco się rozjaśniła, wiadomo że coś jest na rzeczy a afera koncertowa z #hyperreal nadal w martwym punkcie.
#jaktoogarnac #patostreamy #narkotykizawszespoko #bezdomnosc #alkoholizm #polskiyoutube
  • 5
@kafarafka: najbardziej dramatycznym i na prawde klamliwym jest fakt zrobienia wody z mozgu Magdzie w kwesti odzyskania dzieci. Kto przy zdrowych zmyslach daje nadzieje na odzyskanie dzieci matce, kiedy dobrze wie ze w takiej to a takiej sytuacji jest to po prostu niemozliwe. I na prawde jestem ciekawy dalszych losow po sprawie Magdy, co tym razem kierownik wymysli. Dla mnie jest to zwylke #!$%@?. Ale janusze i grazynki pewnie beda slac