Wpis z mikrobloga

ZNACIE TE DRUKARKI, NIE? XD NIEOBLICZALNE, TAKIE SĄ NAJLEPSZE, TAKIE "STEROWNIKOWO #!$%@?ĘTE", SZALONE. POMARAŃCZOWA DIODA, DARCIE GŁOWICY, ŻRE TUSZ BO WYJE, WYJE BO ZA MAŁO TUSZU, WYMIANA TUSZU DO PORZYGU, CO Z TEGO, ŻE POJEMNIK W POŁOWIE PEŁNY, A NA DOJEBKĘ KARTRIDŻ TYLKO ORYGINALNY Z CZIPEM EKOLOGICZNY, BO INACZEJ NAWET PODAJNIKA Z KARTKAMI NIE RUSZY. SKOK W BOK Z KARTKĄ, KTÓREJ DRUKOWAĆ NIE POWINNA, ALBO KILKA NA RAZ. CO Z TEGO, ŻE PRZY POŁYKU SIĘ ZATNIE. A LASERÓWKI TO WGL GORĄCY TEMPERAMENT XDDDD ALE JAK MNIE NIE ZNIESIESZ GDY JESTEM NAJGORSZA TO NIE ZASŁUGUJESZ NA MNIE GDY JESTEM NAJLEPSZA, WIADOMO XDDDDDD CIEKAWE KIEDY JESTEŚ NAJLEPSZA. CHYBA JAK JESTEŚ WYŁĄCZONA MASZKARO CHOCIAŻ TEŻ NIE BO WTEDY TUSZ CI WYSYCHA XDDDD

#humorinformatykow #heheszki #pasta
RJ45 - ZNACIE TE DRUKARKI, NIE? XD NIEOBLICZALNE, TAKIE SĄ NAJLEPSZE, TAKIE "STEROWNI...

źródło: comment_I6B5UabK49gIXRsVLCx8wnvmzwN0KkuN.jpg

Pobierz
  • 41
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RJ45: tego gówna powinno się zakazać produkować. A najgorsze są drukarki HP. Narazie jeszcze działa, ale miała swoje humory. Przez poprzedni model to chyba za każdym razem się #!$%@? xd
@kombajnmarkibizon co robić z taką typowa drukarka atramentowa, by przedłużyć jej żywot? :)
@RJ45: to jest największe #!$%@?ństwo producentów atramentówek.

Na początku wieku miałem taką drukareczkę, działała spoko, nie płakała że nie ma magenty jak chciałem drukować na czarno. Właściwie to nie miała żadnych czipów i nie wiedziała ile ma atramentu i to było super. Tonerom robiło się zastrzyki z atramentu i uzupełniało się atrament za mniej niż 5 złotych. Bajka, zdjęcia na tym za bardzo nie wychodziły ale do tekstu i obrazków byłą
RisingKnee - @RJ45: to jest największe #!$%@?ństwo producentów atramentówek. 

Na p...

źródło: comment_ZucFgv8Z1alO2AsyQlCPu3jSRa04ov5b.jpg

Pobierz
Pózniej miałem któregoś epsona z czipami w pojemnikach z atramentem i się zaczęło. Zdjęcia drukowała ale atrament jakby z niej parował. 25% tuszu zostało ale czip twierdzi że nie ma no to siup do sklepu i 80 złotych jak krew w piach. Na szczęście w końcu się zepsuła. Nigdy nie kupię nic Epsona, a następna drukarka tylko atramentowa.
Na jednym z początkowych etapów kariery miałem do czynienia z tymi małymi skur..lami codziennie.
Jak już się opanowało najczęstsze bolączki, to szło taśmowo.
Potem przyszły kombajny mfp i dopiero zaczęła się zabawa :)
@Markotee Od sterownika to nie zależy, wiem bo przerabiałem- puszczasz PDFa z adobe readera- 99% wychodzi elegancko. Z chroma 80%, bo reszta potrafi się właśnie tak zborsuczyć i zacząć drukować 1200 stron zaczynających się HP PCL-XL....
Wcześniej chciałem sie tym zająć ale po którejś probie po prostu powiedziałem, że mają klikać czerwony przycisk jak drukarka znowu dostanie #!$%@?.