Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Potrzebuję pomocy prawnej, sytuacja wygląda tak przeprowadzając sie do innego, daleko oddalonego miasta, niestety nie mogłem znaleźć pokoju pod wynajem, znalazłem kilka ale ze mieszkam kilka godzin drogi od docelowego miejsca za każdym razem gdy byłem umówiony na obejrzenie pokoju w konkretnym dniu rano dostawałem telefon ze niestety ale juz oferta nieaktualna, przyszedł czas w którym musiałem byc na miejscu i wziąłem mieszkanie bez obejrzenia go. Osoba wynajmująca nie powiedziała mi ze w mieszkanie wynajmowane jest lrsez Ukrainke 50 lat, oraz powiedziano mi ze mieszka inżynier okazało sie ze to Ukrainiec na help desku. Umówiłem sie telefonicznie na umowę do września no ale niestety kultura osobista oraz higiena Ukraińców jest odrzucająca, czy mogę wypowiedzieć z tego względu umowę lub cokolwiek z tym zrobić - ogólnie dodam ze nie dopiero dziś podpisuje umowę, wcześniej koleś odemnie wymagał wyłącznie zapłaty.

Wiem ze #!$%@? zrobiłem następnym razem hostel na tydzień poszukiwan wynajmę. Czy ktoś ma jakieś rady?

#prawo #wynajem #pomocy #protip
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Goglez: dzisiaj sie widze w sprawie umowy. Wprowadziłem sie po wpłaceniu pieniędzy, dziś dopiero firma wynajmująca pracuje wiec dziś mam umowę podpisać, osobiście chce to przegadać bo no oklamano mnie dlatego sie zgodziłem na to mieszkanie, ale boje sie ze #!$%@? mi pieniądze czynsz plus kaucję i nie będę miał gdzie spać jeszcze w tym miesiącu
@mozeskomentuje: Skoro firma wcześniej nie pracowała, to jak się dogadałeś w sprawie przelewu i odebrania kluczy? Nie wiem czy ktoś będzie chciał Ci dać umowę najmu na miesiąc, jak będą marudzić to możesz im powiedzieć że skoro nie ma najmu to niech oddają kasę.