Wpis z mikrobloga

Ktoś wygrał 190 mln zł w eurojuckpoint!

Czy waszym zdaniem te pieniądze to szczęście, czy raczej duuuuży problem?

Żyli byście jak dotychczas czy kupilibyście ogromnym dom, auta, jachty?

#pieniadze #pytanie #loteria #lotto

Waszym zdaniem

  • Szczęście 88.3% (1083)
  • Problem 11.7% (143)

Oddanych głosów: 1226

  • 53
  • Odpowiedz
kupilibyście ogromnym dom, auta, jachty?


@jmuhha: Nie sztuką jest wygraną rozwalić, sztuką jest ją utrzymać i żyć z niej do końca swojego życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jmuhha: ja znalazłbym w końcu pracę za najniższą krajową, pracowałbym z Ukraińcami i dorabiał prywaciarza! Mieszkałbym w kawalerce i jeździł do pracy autobusem.
  • Odpowiedz
@jmuhha: ja to się zastanawiam, czy po takiej wygranej w Polsce liczba grających wzrośnie czy zmaleje. Z jednej strony fakt, że podobna suma padła w naszym kraju jest magnesem, ale z drugiej niektórzy mogą sobie pomyśleć, że jak już ktoś wygrał tyle to przez długi, długi czas główna wygrana w Polsce nie padnie.
  • Odpowiedz
@jmuhha: z jednej strony szczescie bo inwestujesz w 200 domow w 10 krajach pod wynajem i zyjesz jak krol jako rentier a zdrugiej strony jak dowiedza sie ludzie ktorzy nie powinni moga probowac wyludzac od ciebie pieniadze pod pozorem biznesu lub nawet porywajaC czlonka rodziny dla okupu.Dlatego ja bym sie wyprowadzil jak najdalej od miejsca wygranej
  • Odpowiedz
@jmuhha: po 1 nikomu bym się nie pochwalił bo zaraz będę miał "znajomych" co Ci nawet życzeń na święta nie składają. Po 2 #!$%@?łbym albo do małego miasteczka, albo innego miasta albo wgl do innego kraju.
  • Odpowiedz
@jmuhha: w sumie spojrzałem i w Finlandii co parę miesięcy ktoś wygrywa główną w eurolotka, a mieszka tam z osiem razy mniej ludzi niż w Polsce. Wiem, że dla nich dwa euro za kupon to prawie nic, ale i tak muszą albo grać na potęgę, albo mają niesamowite szczęście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz