Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@staporkow_resident: Też na początku zrobił na mnie takie wrażenie i trochę odrzuca bluzganie i darcie się ale facet ma sporo racji w tym co mówi

@SzukamNlcku: Zgadzam się z gościem w stu procentach. Pamiętam jak znajome zaczęły festiwal #!$%@? przy mnie i zaczęły gadać, że jak jej facet nie ma zamiaru za nią płacić i dawać jej prezentów, to się znajdzie inny, który to bedzie robił, bo to nie facet
kobiety od zawsze wybierały kogos zamożnego. przestancie krecic gownoburze


@turbaniuszdywaniusz: Spierdoksy xd... Ktoś piszę prawdę, która mu się nie podoba, a wszyscy wkoło jej zaprzeczają to jest przegrywem i spierdoksem?

Ameryki nie odkryłeś i to wiadomo od zawsze ale #!$%@? każdej, że "liczy się charakter" a później robienie kompletnie co innego srogo irytuje - różowe to normalni ludzie, tylko w naszej kulturze są usankcjonowane za fakt urodzenia się w ciele "A"
@SzukamNlcku: Skończcie pieprzyć, bo rzygać się chce. ''Złapią Cię za rękę, mów że to nie Twoja ręką'' Wy wszystkie chyba wyznajecie tę zasadę, bo na jakiekolwiek logiczne argumenty są dwie odpowiedzi:
- Ja taka nie jestem
- Zawsze tak było
Typowa odpowiedź różowychpaskow na jakiekolwiek argumenty które im się nie podobają. Jesteś spierdoksem, przegrywem, dorośnij.
Teraz nie ważne czy facet jest fajnym, miłym wygadanym i elekwentym gościem tylko po prostu ma mieć kasę, dziewczyny nie chcą być zdobywane tylko są kupowane.


@SzukamNlcku: Bardzo generalizowane - nie raz gdzieś wychodziłem z różnymi dziewczynami i nigdy nie spotkałem się z tym, że któraś wymagała ode mnie, żebym płacił. Może po prostu taki typ dziewczyn wyczuwałem ;).

Gość z filmiku jest bardzo dziwny i zafixowany na tym hajsie. Nie