Wpis z mikrobloga

@murgal: Bo tak sobie dają czasu :) Jakieś kłopoty z dostawami itd... Żeby nie musieć kasy zwracać ;) Ale przy sprawnym procesie to 3 miesiące może trochę więcej, ale mniej niż 4.
  • Odpowiedz
@murgal: Mogłeś dać znać wcześniej, byśmy się po 200 stówki podzielili jeszcze :(

Olek Wolny jest ok. Ten obok niego handlowiec taki niezbyt uprzejmy i miły, mniej skory do pomocy i nie sprawia najlepszego wrażenia, ale wiedzę ma. Z trzecim (spod szyby) nie miałem do czynienia. Gość z części też nie robi dobrego wrażenia. Ale generalnie robią dobrą robotę, tylko trzeba trochę naciskać na jakieś atrakcyjne oferty cenowe. No i mają
  • Odpowiedz
@Dzyszla: ja tam nawet nie byłem... chciałem zamówić w Kielcach, ale jakiś tam znajomy w Euro Kas pracuje i załatwił mi jeszcze 1400 rabatu wiec u nich „zdalnie” zamówiłem. Za GT w pelnej opcji 7dct, win, aeb, nav - 110 500 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@murgal: A myślałem, że może tu kupujesz ;p Zasadniczo rabat na takim poziomie od ceny katalogowej to norma... Właściwie jeśli to jest 1400 od katalogu tylko, to i tak mały jak za auto tej wartości. Chyba, że w dodatkach coś uhandlowałeś, np. jakiś drugi komplet opon na zimę (całe koła to chyba już za dużo), albo jakieś wyposażenie dodatkowe.
  • Odpowiedz