Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Koledzy mi mówią że nie mam co się martwić o wygląd i że jest dobrze i że powodem mojego braku powodzenia jest niska samoocena. Wydaje mi się że tak #!$%@?ą żeby było mi miło. no bo jakbym była ładna to kogo by #!$%@? moja samoocena obchodziła? czy mężczyzna może utracić zainteresowanie z powodu samooceny???? Coś mi się nie zdaje
#pytaniedoniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 17
@Sylwestrowiczka12: yyyy, bo tak to działa? Jak nie trafisz na jakiegoś ruchacza, który chce tylko szybko zamoczyć, a jesteś osobą z niską samooceną i kompleksami, to nikt się do ciebie nie będzie pchał na siłę. No ciężko jest się produkować do panny, która gapi w podłogę i odpowiada półsłówkami.
To samo dotyczy się płci przeciwnej. Mam takich 2 typów w robocie; przystojni, ogarnięci, wysokie stanowiska, dobrze zarabiają, dobrze ubrani i hui
@Sylwestrowiczka12: szukasz przepisów i regulacji nt. kontaktów międzyludzkich? No nietety takich nie ma.
No, ale napisałaś, że jak8chś kolegów masz czyli z kimś rozmawiasz, czyli nie jesteś taką zupełną ciapą.
Najprościej ci napiszę, że normalnie. Jak chce sobie poflirtować z jakąś dziewczyną, to sobie z nią po prostu gadam, bez spiny, bez tanich tekstów na podryw, bez jakichś wydumanych dupereli, o byle czym, może być nawet o promocyjnych cenach kabanosów (sytuacja