Wpis z mikrobloga

Mirki... warto wracać do Polski? Mieszkam od 5 lat w Skandynawii i zastanawiam sie czy lepiej Wziasc kredyt tu czy kupic dom w Polsce. Żyje sie tu dobrze. Piękna natura, spokojne życie, lepsze warunki dla dzieci, ale czy zadłużyć sie na 30 lat zeby kupic tu dom czy lepiej za gotówkę w Polsce z niepewna przyszłością? #emigracja #mieszkanie #dom #pytaniedoeksperta #pytanie #polska
  • 38
Bolska to damege control, na miejscu ludzie uwierzyli że jeśli coś idzie do przodu to nadrabia względem Europy - bzdura i iluzja xD Zwłaszcza teraz na własne życzenie ten kraj jest na bocznym torze już całkiem, a perspektywy były super.

Też patrzę na to z perspektywy skandynawskiej więc komedia widząc też to co ludzie na wykopkek wypisują o polskim podboju świata xD Za komuny w czasach bez internetu i nawet międzynarodowego radia
@rafal4444: To ja powiem z innego biegunu.
Mieszkam w Warszawie i nie chciałabym nigdzie indziej na stałe. Tu mam rodzinę, wspaniałych przyjaciół od lat, dobre perspektywy zawodowe i widzę jak kraj się zmienia.
Może i w UK płaciłam śmiesznie niskie podatki i spotykałam więcej uprzejmych ludzi, ale wolę własny, wystarczająco dobry kraj niż lepszy, ale nie mój.

Z drugiej strony, gdybym wykonywała jakaś prostą, nieperspektywiczną pracę i miała wracać do małego