Wpis z mikrobloga

@Windows98: przecież mówię o tym że na firmę można do 150k wziąć nowy z salonu ale nie jest możliwe zeby w tych pieniądzach mieć coś 400-500KM. Dlatego myślałem czy takich pieniędzy po prostu nie spożytkować na swap. Tak wiem że firma przy tym jest niezbędna. Dzięki za spostrzeżenie Sherlocku.
Jezu człowieku jaki Race Car. Po raz kolejny mówię. Ludzie w Ferarii czy tam Lamborghini albo M4, M5, Audi RS6 czy Nissanie
@balbezaur: wszystkie te auta są wzięte w większości w leasing. Nie wiem czemu non stop to 150k przytaczasz. Nikt ci nie zabroni wziąć auta za 300k w leasing. Po prostu jest inne rozliczenie i nadal można sobie to lekko amortyzować. jak masz 1,8k netto wolnej gotówki miesięcznie które chcesz #!$%@?ć na głupoty w postaci auta to czemu miałby ci ten limit przeszkadzać. Przecież #!$%@? tego twojego swapa nie zamortyzujesz u księgowej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@balbezaur: tak tylko mówię, 2JZ-GE to nie jest GTE bez turbo XDD różni się zupełnie pod względem lubrykacji silnika, kompresją i budową głowicy; uturbienie go mocniej niż lekkie soft turbo to tykająca bomba zegarowa. Poza tym to miałoby sens gdzie indziej - w Japonii, trochę w USA ale nie w Europie, gdzie 2JZ są rzadsze niż uczciwi politycy, a solidną rzędową szóstkę od BMW znajdziesz na co drugim złomie ( ͡
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MusztardowyTygrys: to mówię, trzysta kucy można znacznie łatwiej wykrzesać z łatwiej dostępnych, lżejszych i tańszych silników europejskich lub nawet amerykańskich producentów. Zresztą do 400-500 znacznie lepszym silnikiem jest 1JZ, jeśli musisz koniecznie z tej serii bo JOTZET NALJEPSZY SILNICK 1000 KONI NA SERYJNYM DOLE