Wpis z mikrobloga

@tobexor: młody kierowca nie ma mózgu, więc najlepiej jakby zaczynał od czegoś słabego, co nieco ogranicza możliwość zawinięcia się na drzewie. Chociaż jak ktoś się uprze to i maluchem to zrobi.
A 140 koni w tym aucie to wcale nie tak dużo, wręcz mało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mirek_Official: Auto zostało kupione i sprowadzone przez mojego tatę od pierwszego właściciela w Niemczech, potem przez jakiś czas on je użytkował a teraz ja je odkupiłem od niego. W aucie nie ma praktycznie żadnej ryski poza tą na kierownicy i jednej przy drążku skrzyni biegów, a skóry są praktycznie w idealnym stanie. Samochód ma aż 250 tys przebiegu (głównie długie trasy - autotrada).
@tomtom8: nie mówię o Tobie, tylko ogólnie ;) nawet najmądrzejszy gówniarz coś #!$%@?ł za młodu, bo albo chciał zaszpanować, albo zabrakło umiejętności. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

no i fakt, jeździ się nimi bardzo dobrze i praktycznie nie ma różnicy czy się jedzie 100 czy 180kmh. Taka sama pewność prowadzenia.
@hpiotrekh: jak dla mnie za słabe auto jest jeszcze gorsze.... na pierwsze auto minimum takie 80km powinno być by nauczyć się dynamicznego wyprzedzania, fajnie gdyby młody dziki jeszcze miał trochę chęci żeby pouczyć się jak auto zachowuje się podczas poślizgu i innych podobnych sytuacji(na zamkniętym terenie)... mój kolega nie raz ledwo uszedł z czołówki bo rodzice wcisneli mu fieste 50km uczyłem go jak wychodzić z poślizgu w fwd to 2 ledwo
Pobierz tobexor - @hpiotrekh: jak dla mnie za słabe auto jest jeszcze gorsze.... na pierwsze ...
źródło: comment_Z9dWvxGYM1MpPtrTYAZGb5YHDEKio4s0.jpg