Wpis z mikrobloga

No to chodz Adasiu, zapraszam na morenke, tu jest morenka burdel na morenke, morenka sweet night po angielsku slodka noc, zapraszam Cie Adasiu, czekaj kotka wygonie psika psika. Chodz Adasiu zapraszam do pokoju, chodz Adasiu zapraszam, tutaj uprawiają seks, o zobacz Adasiu ja dymam, czekaj zamkne drzwi, poczekaj zamkne Adasiu drzwi i juz Adasiu bede mowil o Adasiu zobacz ja lalke rucham, zaraz ci pokaze, Adasiu zobacz ja tak lalke rucham o, zobacz Adasiu ja z Asia seks uprawiam a a a a ja z Asia seks uprawiam z Asia, Asia, z Asia seks a a a a a a a a a a a ha ha hyyy hyy he yyy eeeee eeeyyy a a a a ja Asie dmucham a a a a a a a a a a a a A A A A. Jeszcze? Dobra, zobacz co tu pisze Adas "ruchanie r-u-ch-a-n-i-e seks #!$%@? #!$%@? #!$%@?ć od tyłu tutaj pisze #!$%@?ć sperma #!$%@? podpaski cycki dupa sperma #!$%@? #!$%@? #!$%@? sperma okres y cipka i tu pisze lizać cipke do buzi bzykać i tu adasiu o sperma #!$%@? narysowany?", jestesmy na Morence w burdelu na Morence na Morence w burdelu na Morence na Morence, o tu Adasiu o sperma s-p-e-r-m-a sperma. A wiesz Adasiu, juz sie nagralo? Tutaj jeszcze "seks, ruchanie, #!$%@?, #!$%@?, sperma, okres Tam twoj pokoj jest tak? To moj pokoj tam, o zobacz tutaj mam dwa telewizory zobacz, dwa telewizory plazme, no nagrywej Adasiu nagrywaj o plazme mam. O tu mam Segala Van Dama o Van Dam wali z obrotu a Segal lamie kosci "sila razenia" a tu mam plazme zoba plazme "Funaj", plazma funaj, funaj i tutaj mam zobacz Adasiu o i tutaj mam "Sony" taki zwykle "Sony" nagrywaj "Sony" telewizor "sony", "Sony" i ogladam Van Dama i Segala bo Żan Klod Van Dam wali z obrotu a Stiwen Sigal lamie kosci i Zan Klond Wan Dam, Segal i Van Dam, dobra.

#kogucik #wspanialahistoria