Wpis z mikrobloga

Stała praca dla doswiadczonych fitterów / monterów / mechaników / techników w Doncaster i Stoke on Trent!
Aktualnie poszukuje doświadczonych fitterów/techników dla mojego klienta będącego liderem branży Locomotive z siedzibą w Doncaster oraz Stoke on Trent

Praca polega na naprawach/przeglądach/modyfikacjach floty lokomotyw (class66) oraz składów kolejowych. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za konkretne kontrakty/projekty przydzielone przez pracodawcę.

Jest to praca stała, kontrakt bezposrednio z klientem, pelen etat. Wynagrodzenie początkowe: £32000 - £35000/rok ( ~ £16.41 - £17.95/h) + shift allowance w wysokosci 7,5% (całosć w okolicach £34400 - £37625/rok(~ £17.64 - £19.30/h).

Praca w systemie zmianowym (poranki i popoludnia). Oddzial w Stoke on Trent pracuje w godzinach (6-14, 14-22), oddzial w Doncaster ma ciut bardziej skomplikowana rote (rozpisana na 6 tygodni).

Wymagania:
- udokumentowane doswiadczenie zawodowe jako fitter/monter/technik/mechanik najlepiej przy lokomotywach/HGV
- znajomosć j. Angielskiego pozwalająca na bezproblemową komunikację na wszystkich szczeblach (poziom min. B2)
- Kwalifikacje zawodowe na poziomie min. NVQ L2 (lub ekwiwalent) w kierunku zgodnym z charakterem pracy
- Mile widziane doswiadczenie na stanowisku zarządzającym np. Team leader lub Supervisor

Chcesz wiedzieć więcej?
Zadzwoń pod 01332 293 605 (od Poniedziałku do Piątku w godzinach 9 - 17:30), wyslij SMS pod numer 07827 917801 lub wyslij swoje CV na dawid.tatar@syntaxconsultancy.com

Dla ciekawskich!
Syntax Consultancy nie jest agencją pracy tymczasowej w związku z czym nasza prowizja w żaden sposób nie wpływa na zarobki pracownika. Oferowana stawka jest nienegocjowalna (tyle oferuje klient) i jako Syntax nie mamy na nią wpływu.

#praca #pracamechanika #pracazagranica #uk
dave_OL - Stała praca dla doswiadczonych fitterów / monterów / mechaników / techników...

źródło: comment_4zTogqygdZQXS6dwPNY6XDKYa8ybRWOU.jpg

Pobierz
  • 5
@b2_spirit patrząc na to co się dzieje na rynku to jestem tego samego zdania. Ludzie bardzo chętnie przechodzą z DB, WABTEC czy UniPart Rail właśnie do mojego klienta, często ze względów finansowych. No i to naprawdę fajne miejsce do pracy :)