Wpis z mikrobloga

Poranna refleksja, która mnie naszła podczas defekacji: największy #nolife w kraju uczy nas, jak żyć, z kim i jak się ruchać, a najciekawsze co ma o sobie do powiedzenia, to że lubi kiełbasę i disco polo.
Mirki, jak może w tym kraju być dobrze, gdy taki miernota rządzi tym krajem, dodatkowo nie biorąc za nic prawnej odpowiedzialności, bo jest „szeregowym posłem”.
#bekazpodludzi #podludzie #pis #kaczynski #dobrazmiana #popularnaopinia #katolicyzm #4konserwy #neuropa #polityka
noitakto - Poranna refleksja, która mnie naszła podczas defekacji: największy #nolife...

źródło: comment_UXbTZbGxNHswFsy5YZ6fpTiXYVau1MDh.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
Mirki, jak może w tym kraju być dobrze, gdy taki miernota rządzi tym krajem, dodatkowo nie biorąc za nic prawnej odpowiedzialności, bo jest „szeregowym posłem”.


@noitakto: No ale to zdanie przecież samo sobie przeczy ( ͡~ ͜ʖ ͡°)*. Do tego rozegrał Grzesia i Rysia jak dzieci.

  • Odpowiedz
to by nic nie dało


@noitakto: Wynik niegłosowania znasz natomiast z góry: to NA PEWNO nic nie da. A na poszukanie najlepszego (czy też najmniej złego) kandydata i pójście do lokalu wyborczej zużyjesz mniej czasu, niż na marudzenie na wypoku.
  • Odpowiedz
@noitakto: dlaczego uważasz go za idiotę? Wizerunek "kiełbasa i disco polo" pewnie jest skierowany do wyborców. Jakby większość ludzi w Polsce słuchało metalu i jadło burgery to tak by wystąpił.
  • Odpowiedz
@noitakto:
Ta miernota jest uśrednieniem pospólstwa, które na niego głosuje. To nie jest żaden wielki człowiek, który rozegrał wszystkich tylko najlepszy z cwaniaczków, którzy na niego głosują. To są ci sami ludzie - ci co go wybierają i on jest po prostu jednym z nich. Demokracja zawsze tak działała, nie ma na co się złościć, Polacy są tacy jak Kaczyński.
  • Odpowiedz
@noitakto: Heh skoro taki "nolife miernota" (dodatkowo ciemnota średniowieczna, katol itp itd) potrafi dojść do władzy i ją utrzymać, to jaki jest poziom opozycji, która musi się łączyć w myśl zasady "wszystkie dupki hop do kupki", żeby mieć szansę (tylko szansę, a nie pewność!) z nim wygrać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@noitakto: to nie on to rozgrywał i rozgrywa, on sam jest zbyt głupi, jest tylko twarzą :) rozgrywaniem tego wszystkiego zajmuje się prawdopodobnie poważna firma PR i robi to świetnie.

chociaż swoją droga polaczki to tak głupi naród, że specjalnie trudne to nie jest
  • Odpowiedz
gdy taki miernota rządzi tym krajem


rozegrał nie tylko Grzesia i Rysia, ale wszystkich Polaków...


@noitakto:
Zdecyduj się w końcu XD
O Panu premierze Kaczyńskim można powiedzieć wiele, można go lubić albo nienawidzić, ale ktoś, kto twierdzi, że jest "miernotą" sam sobie wystawia "laurkę" indolenta. XD
  • Odpowiedz