Wpis z mikrobloga

#!$%@? mać, tak mogę opisać swoje #!$%@? użytkownikami samochodów w Wwa. Dzisiaj mam wolne i chciałem sobie pójść na trening na 9. Google mapy pokazuja 15min autobusem i tyle samo rowerem, no to wyszedłem dla zapasu o 8:30. Jest 8:57 a jeszcze 3 przystanki. I to nie jest #!$%@? wina autobusu tylko ilości samochodów. To są obrzeża bo Kabaty. Powinni naprawdę #!$%@?ć albo Unia albo Polski rząd tak samochodom, żeby ludzie zaczęli się przesiadać na inne formy transportu. Nienawidzę.
#samochody #transport #takaprawda #warszawa
  • 69
@obcx: Warszawiak dopiero teraz się ogarnął że mieszka w największym mieście w Polsce i są korki ( ͡ ͜ʖ ͡) Swego czasu byłem w zeszłym roku i miałem okazję jechać komunikacją miejską, tylko że to było nocą i wtedy kierowcy zasuwali jak porąbani ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@obcx: nie wiem jak to jest w Warszawie - ile kosztuje i jak się jeździ, ale mieszkając w Poznaniu od czterech lat, mam już serdecznie dosyć komunikacji miejskiej i właśnie szukam fury do miasta. Opóźnienia, czekanie na autobusy, które nie przyjeżdżają i smród w pakiecie za 120 zł miesięcznie. No i jeśli chcesz załatwić dwie rzeczy w mieście, to szykuje Ci się wycieczka na pół dnia. Samochodem obskoczysz wszystko szybciej, a
@Unik4t: Czasem w jakiś artykułach mi się gdzieś takie opinie przewiną więc tylko powtarzam co przeczytałem usłyszałem od ludzi z innych państw... Bo ja sam też nie korzystam( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale jednak widzę masę nowych i nowoczesnych autobusów, tramwajów, odjeżdżających co chwilę i korzystających z busspasa jak i miejskie autobusy docierające czasem i 30km od Warszawy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@obcx: Co się dziwisz że ludzie wolą jechać samochodem skoro tak czy tak stoisz w korku, tylko że siedzisz sobie wygodnie w fotelu, włączasz klimę/ogrzewanie puszczasz radio. To problem komunikacji miejskiej że nie potrafi zaoferować nic poza niższa ceną przejazdu. W Krakowie jest to samo, a raczej dużo gorzej bo w niektóre miejsca w ogóle szybciej dojadę samochodem nie wspominając już o komforcie.