Wpis z mikrobloga

#gownowpis #4konserwy #konfederacja #korwin #korwiniscijedzogunwo #braun #pis #447 #izrael

Jedna rzecz jak Szurfederacja robi chlew w kraju na swój rachunek, sama sobie #!$%@?ąc protokół 1%.
Spoko, niech se robią, rozrywka dla ludzi normalnych.
Ale kuuuurwa mać, #!$%@? mnie jasny strzela i krew zalewa, jak #!$%@?ą wysiłki i tak kulejącej dyplomacji za granicą.
O co chodzi?

Z tego co udało mi się zrozumieć, PiS potajemnie, z dala od opinii publicznej, chciał się dogadać z Izraelem w sprawie roszczeń.
Kwestia dyskusyjna czy powinno się to robić pod stołem czy nie(dla mnie tak, nie zaognia się inby mediami), ale whatever.
Dogadać się po prostu trzeba, bo inaczej Izrael nam nie odpuści, a tak jest szansa że wynegocjujemy, dadzą se spokój i koniec tematu.

Na początku były rozmowy w Izraelu, bo na zaproszenie do Wawy Netanyahu się zwyczajnie nie zgodził. Potem pojechali na negocjacje do Belgii przedstawiciele polscy i izraelscy, aby na neutralnej ziemi to przenegocjować. I... wygląda na to że poszło nieźle, bo następne spotkanie-ostatnie, miało być w Polsce.
No właśnie #!$%@?.
MIAŁO.

Te kasztany dowiedziały się o spotkaniu i zrobiły chlew że ja #!$%@?ę.
Oczywiście masowy ból dupska w internetach, potem inby typu "protest przeciwko 447", łażenie pod ambasadę itp.
Na to MSZ oczywiście spanikował, odwołali spotkanie.
Po tym, że aktualnie w różnych mediach na całym świecie trwa ponowna nagonka na Polskę, można się domyślić że Izrael odszedł od stołu, trzasnął drzwiami.

Szurfederacja spuściła w kiblu swoim skakaniem jak małpy po mefedronie ponad 6 miesięcy negocjacji.
#!$%@? mać, ja #!$%@?ę.

Oczywiście kuceria i szury od Brauna zaciesz na mordzie bo

HEHE OPRONILIŚMY BOLZGE PSZET MAFJAMI SŁUSZBAMI I WYPSZEDANIEM, SUPER, CO NIE PANIE PRESESIE?


Zero refleksji, a jeszcze pretensje że dyplomację robi się za zamkniętymi drzwiami.

Nie dziwię się teraz PiS, że cisną ich, choć ja bym chyba wbił na chatę ABW całemu temu towarzystwu i zakończył święto lasu. #polityka
  • 24
ty serio myślisz że Izrael zadowoli się paroma milionam


@grucki: Niemcy się z nimi szarpały, dostały #!$%@? i zapłacili.
Szwajcaria się z nimi szarpała, dostała #!$%@? i zapłaciła.
Dlaczego twierdzisz że Polska jak ruszy z szabelkami na Izrael i Burgerland to naraz odpuszczą?
ile od nich dostali?


Nie wiem dokładnie, ale na pewno Niemcy finansowali okręty dla Marynarki Wojennej Izraela.

Też za mienie bezspadkowe?


@grucki: A jak myślisz?

Jeśli chodzi o Szwajcarię to poszło o pieniądze z kont żydowskich ludzi, którzy pomarli w obozach i nie odebrali nigdy swego depozytu.

@Volki

Skoro Polska uzależnia się od USA, to nic dziwnego, że Izrael ma większy wpływ. Trzeba odsunąć PiS od władzy, to wtedy można Izrael
@WodzNaczelny: W sytuacji gdzie jest tak jak opisałeś zwrot jak najbardziej się należy, ale już teraz polskie prawo tak działa. Jeśli jakiś Żyd ma prawo do nieruchomości w Polsce to idzie do sądu i zwyczajnie odzyskuje swoją własność. Tak było m. in. z domem Karola Wojtyły.

Sytuacja z mieniem bezspadkowym jest inna. Właściciele i spadkobiercy tego mienia zginęli podczas II wojny światowej, więc zgodnie z prawem ich własność przeszła do Skarbu
@WodzNaczelny

myślisz naprawdę naiwnie, że ekipa PO będzie postępować inaczej wobec Izraela?

Ja mówię, że Konfederacja będzie inaczej postępować. xD xD xD

Skończ jechać na chłopskorozumizmie i użyj tej łepetyny czasem.

Skończ jechać na PoPiSowskim rozumie i użyj tej łepetyny.
Ani Izrael, ani żadni inni Żydzi nie mają do niego żadnego prawa


@wisztom: no właśnie mają kucu( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Volki

Ja mówię, że Konfederacja będzie inaczej postępować.


Acha, czyli przyznajesz że działają na szkodę kraju bo PiS?

Skończ jechać na PoPiSowskim rozumie i użyj tej łepetyny.


No to orle sokole kucowski wyjaśnij mi to. Robicie chlew i #!$%@? i co? Myślicie że Izrael przestraszy się przegrywów
@WodzNaczelny

Acha, czyli przyznajesz że działają na szkodę kraju bo PiS

Przyznaję, że jestem Polakiem, który dba o interes mojej polskiej ojczyzny.

No to orle sokole kucowski wyjaśnij mi to. Robicie chlew i #!$%@? i co? Myślicie że Izrael przestraszy się przegrywów i pryszczatych nacjolków na ulicy?

PiS powinien był jasno zakomunikować, że nie będzie prowadził żadnej dyskusji na temat.

Natomiast PiS od lat prowadzi dyskusję, to jeszcze odstawia szopkę z Żydami
@WodzNaczelny

no właśnie mają kucu( ͡° ͜ʖ ͡°)


Mertoryka 100. Załóżmy, że w jakimś państwie np. w USA ginie Polak i zostawia bezspadkowe mienie. Nie masz z tą osobą nic wspólnego, nie jesteście rodziną, nigdy nie widzieliście się na oczy, ale jedziesz tam i szarpiesz się, że Ci się to należy, bo ty #!$%@? też jesteś Polak xD A potem na wykopie przyjdzie ktoś mundry i napisze że
@WodzNaczelny: > no właśnie mają kucu( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ma pan dowód? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Myślicie że Izrael przestraszy się przegrywów i pryszczatych nacjolków na ulicy?


Myślimy że PiS się przestraszy i przynajmniej do wyborów nie będzie podejmował żadnych wiążących działań. Jak widać po tym że sam naczelnik zabrał głos w tej sprawie - to działa.

A jeśli naprawdę uważasz że Żydom
Załóżmy, że w jakimś państwie np. w USA ginie Polak i zostawia bezspadkowe mienie. Nie masz z tą osobą nic wspólnego, nie jesteście rodziną, nigdy nie widzieliście się na oczy, ale jedziesz tam i szarpiesz się, że Ci się to należy, bo ty #!$%@? też jesteś Polak xD


@WillyJamess: czy Polakizm to religia?
jeśli naprawdę uważasz że Żydom te pieniądze się należą ( ͡° ͜ʖ ͡°) to nikt ci nie zabrania zrobić samemu przelew na 100 tysięcy złotych dla jakieś organizacji Przemysłu Holokaustu.


@wisztom: ale one się należą nie z mojej kieszeni prywatnej, a kieszeni państwa polskiego za nacjonalizację mienia.

organizacji Przemysłu Holokaustu


Czyżbym spotkał kuca, który neguje Holokaust? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak działa dyplomacja, że w sposób dyplomatyczny komunikuje się innemu państwu, że nie będą rozmawiać o sprawach, które są niezgodne z Polskim prawem.


@Volki: prawo międzynarodowe jest nad prawem lokalnym

A "no elo #!$%@? xDDDD" to możesz sobie na osiedlu powiedzieć, jak Cię żulik zapyta o 2 złote.
Nie w dyplomacji międzynarodowej.

Zaś kuceria pokazuje swój chłopskorozumizm.