Wpis z mikrobloga

Kurła co się #!$%@?ło xD 3 w nocy (a może to już rano?) dostałem powiadomienie sms o płatności kartką na sumę 40 zł xD Obsrałem się, że zgubiłem kartę i jakiś sebix już baluje na stacji benzynowej. Ale nie, karta w portfelu. Wchodzę przez appkę na historię transkacji a tam, że płatności wykonano na ps storze #!$%@?.jpg. #!$%@? się nie na żarty, usunałem dane karty z konta na ps 4, zmieniłem hasło ale nikt nie wbił mi na konto bo bym dostał powiadomienie. Wie ktoś o co chodzi? ps plusa mam jeszcze na conajmniej 10 miechów, więc to na pewno nie było automatyczne zasilenie do ponownej subskrypcji. ehhh

#ps4 #gry #psplus
  • 15
@acidd: @Sckb: a zapomniałem dodać być może istotny szczegół. To było doładowanie 40 zł na portfel na zakupy w ps store i mam ciagle to 40 zł na tym portfelu. Ale po co mi skoro nic nie planowałem kupować a tak samo z dupy mi doładowało? dziwne
a zapomniałem dodać być może istotny szczegół. To było doładowanie 40 zł na portfel na zakupy w ps store i mam ciagle to 40 zł na tym portfelu. Ale po co mi skoro nic nie planowałem kupować a tak samo z dupy mi doładowało? dziwne


@stefan8800: może być jakiś bug skoro to z twojej, jak rozumiem podpiętej, karty na twoje konto ps store, ja bym pisał do supportu.