Wpis z mikrobloga

Jak zabezpieczacie się w czasie pettingu?

Kumpel prosił mnie o radę a ja nie umiem mu odpowiedzieć. Oboje mają 20 lat. Studiują bardzo dobre kierunki, więc na wpadkę nie ma mowy. Z seksem się wstrzymują (i tak zostanie do końca studiów-oboje przyszli prawnucy). Kochają się, spędzają wspólnie czas i planują wspólną przyszłość.

Mają jednak dylemat jak uprawiać bezpieczny petting. Do tej pory uprawiali go tylko pod prysznicem (by po jego zakończeniu momentalnie się umyć, i zabezpieczyć przed ciążą-na co nalegała dziewczyna kumpla). Teraz planują zrobić coś jednak bardziej ryzykownego. Tzn kumpel mówił, że na urodziny dziewczyna pozwoli skończyć w obecności jej w łóżku (przy jej pomocy).

Wiadomo też, że bębą tam nago, pozycja leżąca, aura i atmosfera może zdaniem kumpla sprawić, że produkt ejakulacji trafi na różową (do dróg rodnych) i staną się rodzicami(jest panikarzem). Dlatego po pierwsze, chcą robić to tylko w dni niepłodne (sam ma kalendarzyk na telefonie różowej xD) - druga sprawa, czym ją najlepiej okryć, żeby jączuł, ale z drugiej strony by nie było jej za gorąco?

Jak sama jego dziewczyna mówi pod pościelą jest jej gorąco, na kocu ślady ejakualatu mogą zostać i posklejać go. Wykombinowali, że mogą "na różową" położyć jakby foliówkę, albo rozdarty worek foliowy a na to jakiś materiał/ręcznik tak by być pewnym, żeby nie było jakiegoś przypału.

Kombinowali też z prezerwatywami, ale mieli 3 i im się skonczyły, z resztą przy nakładaniu pękały, więc totalne dno. Ja natomiast poleciłem kumplowi kupić większe.

Co moglibyście poradzić? Jak wy sobie z tym radzicie, i co kładziecie na swoją różową? Co powiedzieć kumplowi?

#pytanie #seks #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski
jmuhha - Jak zabezpieczacie się w czasie pettingu?

Kumpel prosił mnie o radę a ja ...

źródło: comment_s3IojoN9V6cRU7g2LTHvGZeUYK4Su2Te.jpg

Pobierz

Jak się zabezpieczacie podczas pettingu

  • Prezerwatywa 6.1% (105)
  • Tabletki 6.0% (103)
  • Unikam miejsc intymnych 6.4% (110)
  • Jakaś bariera/folia 56.2% (966)
  • Liczę na szczescie 25.3% (434)

Oddanych głosów: 1718

  • 111
@jmuhha: Same śmieszki, ale może serio uświadom kumpla, że jeśli laska zwali ręką a wytrysk nie nastąpi nigdzie w okolicy jej cipki, ani nie będzie jej wpychał obspermionych paluchów to prawdopodobieństwo ciąży jest mniejsze od trafienia 6 w lotka. Niby oczywiste ale aż mi szkoda typa jak tak panikuje xD W ogóle, żeby zajść w ciążę bez stosunku to już trzeba mieć pecha, a jak wytrysk nie nastąpi w okolicach krocza
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jmuhha: a tak na serio to ona nie może mu po prostu zrobić loda z połykiem?według ich kategorii to by było zdecydowanie bezpieczniejsze niż petting kwas solny wszystko by wyżarł chyba że przez żołądek też może dojść do zapłodnienia ale to byłby cud