Wpis z mikrobloga

Jaką grzałę kupić do smok tfv8 cloud beast aby smak był jak najlepszy i nie musiał ciągnąć z 100w? Szczerze im mniej watów tym lepiej, szczególnie, że przez najbliższy miesiąc będę miał do dyspozycji max 80w.
#epapieros
  • 13
@Pepege: tak z ciekawości to gdzie kupujesz grzałki do cloud beasta? Rok temu miałem ten parownik i już wtedy nie mogłem nigdzie znaleźć do niego grzałek więc musiałem się przerzucić na coś innego.
@szakulf: Dopiero zaczynam przygodę z epetami. clouda odkupiłem od znajomego za grosze, Grzały widzę, że są dostępne w edymie. Jest do wyboru 5, no i szukam takiej jak opisałem. Nie zależy mi na jakiejś ultra chmurze, tylko na smaku (no i trwałości grzały) W poniedziałek/wtorek prawdopodobnie odbieram razem z boxem.
@szakulf: No wiadomo, nie musi być jakiś wykwintny etc. Wiem że pewnie znalazł bym lepsze ale zależało mi na niskiej cenie. Za 50 zł nie będę wybrzydzał. Słyszałem niby, że samsungi nie za bardzo sobie radzą przy ładowaniu przez boxa. Znajomy który sprzedawał mi clouda polecił mi vtc5 których są dwie wersje.
@Pepege: Raczej odradza się ładowania akumulatorów przez boxa. Osobiście mam xtara mc2, koszt to lekko ponad 30 zł. A powracając do grzałek to serio najlepszym wyborem będzie Q4 albo założenie bawełny na rba jeśli takiego posiadasz.
@szakulf: Musiał byś mi wytłumaczyć czym jest rba bo jak pisałem dopiero zaczynam przygodę z efajami :( Z czasem na pewno zacznę kręcić swoje. Q4 skoro mówicie że będzie najlepsza to kupie.
@Pepege: ja bardzo krótko używałem tak parownika, tylko jako zastępstwo więc nigdy nie zmieniałem, ale jeśli pójdziesz do jakiegoś dobrego vape shopu to na pewno pomogą Ci skręcić odpowiednią grzałkę.