Wpis z mikrobloga

Mocno rozważam wybór modelu A2 lite. Czy jego posiadacze mogą mnie zachęcić/zniechęcić do jego kupna? (:


@karola2401: jestem zadowlonym uzytkownikiem od 3 miesięcy. Spoko telefonik kupiłem za 700 złotych bateria trzyma 2-3 dni, aktualizacje sa cały czas lekki android bez nakładek. Nie korzystam z paratu wiec tutaj nie wypowiem sie za bardzo jakies zdjęcia robi ale chyba bez szału.
@karola2401: w xiaomi zawsze z tym był problem poczytaj recenzje albo na yt pooglądaj tam wiecej powiedzą o aparatach bo ja sie na tym nie znam robie 5 zdjęć w roku, ale ogólnie telefon w pytke za taką cene
@karola2401: Mam Mi A2 lite od prawie roku. Gdy nie korzystam z internetu potrafi trzymać mi 4-5 dni, w normalnym użytkowaniu 2-3 dni. Nie zacina się, nie muli, choć ja nie mam np. messengera zainstalowanego. Kolega z messengerem zainstalowanym czasem narzeka, że mu się przytnie. Ja przy korzystaniu z whatsappa tego nie zauważam.

Zdjęcia moim zdaniem robi przyzwoite jak na telefon za takie pieniądze. Czasem funkcja rozmywania tła przy portretach głupieje.