Wpis z mikrobloga

Taki oto mój wpis sprzed 4 lat, cały czas uskuteczniam tę małą tradycję. Ślub mojego przyjaciela rok temu, para dostała ode mnie w prezencie trudne do ułożenia puzzle z obrazem Klimta "Pocałunek" niełatwa rzecz, ale fajna para i pomyślałem sobie, że się zawezmą i się uda. Wtem! Własnie się rozwodzą... Jak mi przyjaciel zeznawał, nie udało się im ułożyć tych puzzli, powstała tylko ramka, ale środka nie udało się im wypełnić. Zresztą identycznie, jak ich małżeństwo. Ogromny smutek mnie ogarnął, jak mi o tym opowiadał. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#oswiadczenie #thebestofmirko #puzzle #zwiazki #rozwod #slub #malzenstwo #rodzina #pogopsuszy ()

Treść owego wpisu, gdyby komuś się nie chciało powiększać obrazka:

Z tego tytułu, że suchary zawsze się mnie trzymały, to od kilku lat, każdej parze z okazji ślubu daję w prezencie puzzle z życzeniami - "Żeby się wam dobrze układało" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jest to rzecz jasna jeden z prezentów, bo puzzle ciut za tanie są, ale zawsze spotykam się z miłą reakcją.

#revolverocelot
Pobierz pogop - Taki oto mój wpis sprzed 4 lat, cały czas uskuteczniam tę małą tradycję. Ślub...
źródło: comment_42jtZdhDoh5jTiZUS6JjqgRYrKz3qToN.jpg
  • 7
@kijanka23: w ogóle to świetny pomysł na prezent :) i tez fajne z dziełami sztuki, chyba wiem jakie następne kupie :)

"Pocałunek" rzeczywiście trudny. Smutłem trochę, że tak to u przyjaciela wygląda, dlaczego JUŻ po ślubie rozwód? Nie mieszkali ze sobą przed ślubem?