Wpis z mikrobloga

Wątki które zapowiadaly się zajebiscie a zostały pominięte/splycone w ostatnim sezonie:
- wizje Brana
- zmienianie twarzy Aryi
- pochodzenie Jona
- cała otoczka Dzieci Lasu/Lord of Light

Coś jeszcze?

#got
  • 18
  • Odpowiedz
@anaisse: Wątek Nocnego Króla. W 8 sezonie miało coś więcej o nim być, a okazało się, że chce zabić wszystkich bo chce zabić wszystkich
  • Odpowiedz
@anaisse to co teraz powiem to oczywiście 100% czepianie się na tle wyżej wymienionych "niedopowiedzeń", ale fajnie by było powiedzieć coś więcej na temat nauczyciela Arii, Jaqen h'gharowi czy jak tam jego właściwie imię brzmi, ale tak, Aria ani razu twarzy nie zmieniła w tym sezonie a to był jej l33t skillz
  • Odpowiedz
@anaisse: Jon zabił Danke czego chcieli absolutnie #!$%@? wszyscy w tej całej zasranej radzie, Jon był spadkobierca tronu i zrobił to ze względu na wszystkich a oni go wygnali na Mur? Bo Szary Robak który i tak zawijal klamoty z Westeros? Tyrion pomysłowy dobromir i zdrajca cyk na namiestnika a Jona skazali na mur za uratowanie im dupsk
  • Odpowiedz
@Lezhrass: Wysłanie na mur, który po wojnie jest totalnie bez sensu. Dzicy są sprzymierzeńcami a zombiaków nie ma xDD
D&D to idioci.
Brakuje mi wątku cżłowieka bez twarzy, bo to była jedna z najbardziej fajnych i tajemniczych postaci.
Aaaaa szkoda gadać.
  • Odpowiedz
@anaisse:
1. Król Nocy i jego armia - o co mu chodziło? Skąd się wzięli?
2. Szkolenie i vendetta Aryi
3. Przemiana Jaimiego
4. Trójoka Wrona
5. Pan Światła i nowa religia
6. Złota Kompania z Essos
7. Jon Snow
8. Daenerys po prostu oszalała, mogli chociaż zrobić coś w stylu, że próbuje walczyć ze swoją naturą, ale ta wzięła górę
9. Winter is comming?
Najbardziej chyba boli brak jakiejkolwiek logiki
  • Odpowiedz
Cały ten sezon 8 był tak #!$%@?, że szkoda gadać. Jak tak możne #!$%@?ć tworzoną przez 7 sezonów fabułę? Wiedźmin z gumowym smokiem był lepszy niż 8 sezon GoT. I te #!$%@? dłużyzny przez 20 minut na początku ostatniego odcinka, dżizys.
  • Odpowiedz
@Juan_xD: Choć z tym, że cały sezon był słaby to tutaj z punktem 1 nie mogę się do końca zgodzić, że został pominięty.
Owszem, wątek można było spokojnie rozwinąć na cały sezon albo i więcej. To zdecydowana wada serialu, że zamknęli cały wątek NK w jednym odcinku.
Natomiast co do wyjaśnienia o co mu chodziło i skąd się wział to akurat było wyjaśnione. Stworzyły go Dzieci Lasu, a chodziło mu o
  • Odpowiedz
@Bailey: no nie został pominięty, ale no #!$%@?, przez większość sezonów wiadomo, że idzie największy czarny charakter ever o ogromnej mocy i i licznych sługach, jego historia jest mocno skrywana, ale co sezon dostajemy jakieś strzępki informacji, a to jakieś dzieci, a to że on Wrony szuka, że przynosi zimę itd. Dla mnie to był najciekwaszy motyw i najbardziej nurtowało mnie skąd on się wziął, czego chce (to że chce zabić
  • Odpowiedz