Wpis z mikrobloga

Chciej oddać dziecko do żłobka jak normalny człowiek, który chce wrócić do pracy (°° Może lepiej by było być patolą i żyć na kocią łapę... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

PS. W wuju mam 500+ na pierwsze dziecko. Niech mi zagwarantują żłobek i dadzą iść do pracy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#warszawa #dzieci #ursynow
Pobierz FenkSzui - Chciej oddać dziecko do żłobka jak normalny człowiek, który chce wrócić do...
źródło: comment_m4og5y9n9zqpbnUZOk1BtCa6V043OQYB.jpg
  • 189
@FenkSzui: same here :/ jak zapisywaliśmy młodego od stycznia 2018 to bylo u nas w zlobku 1400zl za dzieciaka, teraz zrobili oplate wg wieku i jest od 1650-2000zl... Po negocjacjach za dwojke dzieci bedziemy placic 2600zl... Niestety dopoki z mezem sie nie zaczniemy lac to na panstwowy nie mamy co liczyc :/
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FenkSzui: problem ze żłobkami istnieje między innymi przez absurdalne przepisy. Głównym winowajca jest wysokość pomieszczenia, dlatego ciężko jest dopasować istniejące lokale, trzeba budować nowe, co kosztuje i trwa.

@bocznica Szkoda że nie potrafisz wyciągać wniosków. Tak się składa że przyjezdni przyjeżdżają tu ZA PRACĄ. Czyli płacą podatki. A MIEJSCOWE NIE-SŁOIKI WARSIAWIOKI często nie muszą pracować bo mieszkają z rodzicami i podatków, z których finansowane są m.in. żłobki, nie płacą. Więc do kogo masz pretensje?!
@FenkSzui: może się jeszcze zmieści do okna życia? XD

Jak szukasz państwowego żłobka, to domyślam się, że w pracy średniej krajowej nie wyciągasz. To nie wiem czy Ci się opłaca iść do pracy. Oddasz dziecko do żłobka obcym babom, które cholera wie co będą z nim robiły. Dbanie o dziecko do 3 roku życia jest kluczowe dla jego rozwoju. No chyba, że pracujesz nad lekarstwem na raka albo przedłużeniem ludzkiego życia,