Wpis z mikrobloga

jeżeli stoją w kolejce do kasy uprzywilejowanej to tak mają pierwszeństwo


@Inessa: Ciąża nie odbiera mowy. Nawet w kasie bez pierwszeństwa przyszła mama zostanie przepuszczona jeśli o to poprosi, nie trzeba nawet mieć ze sobą zdjęć USG. Oni tego nie sprawdzają. Testowane przez znajomą w 19 tygodniu po której nie widać (znaczy piersi ma wyraźnie większe ale to widać jeśli się ją wcześniej znało, brak na razie innych objawów).

Trzeba dać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Inessa: no i należy im się obsługa poza kolejnością... jak o tym wspomną. Może się jej nue śpieszy, może jest tłusta, nie ma obowiązku wiedzieć co chce i czy w ogóle ktoś jest w ciąży. Gdyby powiedziała to pewnie by została obsłużona. W lidlu to #!$%@? wie.
  • Odpowiedz
@algus > @MadIen: Co ty, cisnę bekę bo mam ujowy chumor i lubię podnosić innym ciśnienie XD

takie troche joke on them i was only pretending XDDDDD
żetael

aw kontekscie tego zwrotu ze spoilera pisze sie "troling is a art"
  • Odpowiedz
@kamuuu: @Inessa: Ale co zrobić jak już wyłożyłem cały koszyk zakupów na taśmę i przyjdzie ciężarna z XX rzeczami? Mam #!$%@? do wózka spowrotem wkładać wszystko bo ciężarna nie wytrzyma w kolejce kilku minut ale po sklepach łażą godzinami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dobrze wiemy że kasy w lidlu są wąskie ( w sensie odległość między taśmą a półką z tymi gumami itd.) to ciężarne z
  • Odpowiedz