Wpis z mikrobloga

@JanuszowyAndrzej: Opisałem że poświeciła 1min, nagrałem film 30s jak wkładam sprawne baterie i nie działa, zrobiłem zdjęcia tego co do mnie przyszło i czekam aż się film zauploaduje.
@ZMMN: a sama dioda jak wyglada? sa jakies ciemne plamki czy jest jednolicie żółta?
#!$%@? ta latarka, walcz o zwrot kasy i kup cos innego, na wykopie ci poleca co, sam moge doradzic.
@blantek: Ni ma plamek coś poszło w elektronice pewnie. A co byś polecił, budżet ~15$ no i najlepiej żeby była na 18650 i na 1 sztuke była by lepsza bo ta jest spora, taki zwykły szperacz żeby leżała sobie w garażu albo kieszeni drzwiach samochodu
@blantek: To nie UTorch tylko UltraFire ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiem o tych Convoyach się już nasłuchałem, ale zawsze mi się wydawało że to takie małe gówienko dla rowerzystów do kierownicy
@ZMMN: wlasnie fajna ze jest mala.
c8 jest wieksza na głowce i swieci wężej niz s2+.

utorch i ultrafire to ten sam szajs. convoy c8 to oryginal i kosztuje 15-18 dolarow
@ZMMN: to barwa diody, 3B/4C to taki normalny fajny bialy, 5b juz troche cieply jak zarowka w pokoju, 1a zimny lekko niebieskawy.
7a totalnie zoltawy.
a jak ceny? bralbym 3b/4c oczywiscie bo jest najprzyjemniejszy.
@blantek: A za tamtą o której w sumie był post, to zwrócili siano, nawet specjalnie nie wypytywali. Tylko w drugim mailu poprosili o kod kreskowy z pudełka i opakowania ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakby jakiś Janusz się uparł to by mógł ich naciągnąć na free latarke bo nie dali żadnego adresu do odesłania ani nic wgle o tym nie napisali że ją chcą zpowrotem
@blantek: Moja była popsuta, jak by nie była nic bym nie zgłaszał spokojnie :D Tylko dziwi mnie takie zaufanie sklepu, chyba 13.5$ tak na słowo to już nie takie grosze