Wpis z mikrobloga

Jestem na keto już jakieś 3 tygodnie, ogólnie jestem zadowolony, no ale też są pewne wady. Chciałbym się doedukowac i dlatego zgłaszam się tutaj, polecicie jakąś książkę o diecie keto, gdzie będzie przełożenie na czlowieka, który trenuje sporty wytrzymałościowe, kupiłem dieta keto pod lupą, ale to jest w sumie poradnik dla grubasów, a ja chciałbym coś dla ludzi już fit na keto z aktywnością fizyczną. Dodaje zdjęcie dzisiejszego posilku, całość jakieś 2200kcal, 70b, 15ww, 196t
#keto
alotbsol - Jestem na keto już jakieś 3 tygodnie, ogólnie jestem zadowolony, no ale te...

źródło: comment_zlzDcj9ypCcJli5rMzxTZgqDHuIwhs4i.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@dildo-vaggins: przeczytałeś w ogóle te książki i to o co pyta @alotbsol ?
ja osobiście odradzam książki Bruca Fife. Na pewno w nich nic nie ma na temat poruszony w tym wątku.

Talerz wygląda jak najbardziej ok. Szparagi to jedno z lepszych warzyw jeśli chodzi o smak i bogactwo witamin i mikroelementów. Wam już od #!$%@?ło na punkcje wyglądu posiłków. Za dużo insta i fb.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wwwooo: o to co pyta mniej więcej, chociaż książki nie są stricte o treningu a bardziej samej diecie i jej aspektach. Obie przeczytałem i obie mi się podobały.
  • Odpowiedz