Wpis z mikrobloga

3 proste pytania do szczęśliwych posiadaczy OP7 Pro

1) Jak wygląda obsługa tej patelni jedną ręką, jest to w ogóle wykonalne? Czy raczej tylko oburącz? Mieści się to w ogóle do standardowej nierurkowej kieszeni? xD
2) Jak z baterią? Pierwsze wrażenia mówiły o tym że jest beznadziejna, później niby poszedł update i niby teraz w reckach jest że jest całkiem ok. Wytrzyma to cały standardowy dzień w trybie QHD 90HZ?
3) Aparat - jest jakiś postęp w stosunku do starych OP? Ja mam 5t i apraraty są co najwyżej średnie

o wydajność się nie pytam, wiadomo że to są najlepiej działające urządzenia z androidem

#oneplus #oneplus7pro
  • 21
Jak wygląda obsługa tej patelni jedną ręką, jest to w ogóle wykonalne?


@rdy: co do 1 to nie ma bata chyba że masz łapy jak jakiś Yeti - ja mam s9+ 6.2" i ledwo to idzie obsłużyć jedną ręką i ledwo się mieści w kieszeni
@rdy zależy w sumie jak duża masz dłoń
Aparaty o niebo lepsze w porównaniu do poprzednich modeli
Zawsze można zainstalować gcama żeby jeszcze bardziej poprawić jakość
@cherrz: no to i tak wychodzi na to, że jest wyższy o 0.5cm i 2mm szerszy - w sumie to podtrzymuje to co napisałem, dla mnie s9+ jest ledwo do obsłużenia (a na pewno nie jest to wygodne) no ale jak ktoś ma długie palce to why not
@KontoDoDzialanTaktycznych: nie ma na razie żadnej sensownej alternatywy, więc albo to, albo zostaję przy 5t jeszcze trochę. Huawei/Honor odpada w tym momencie, S10 jest w miarę kuszący ale to szajsungowy zabloatowany system, a pixeli i tak u nas nie ma

chyba że xiaomi z czymś wleci, ale miui to też #!$%@? zabloatowany system
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rdy: 1) czuc że jest nieporęczny dla mnie da się go trzymać w jednej ręce ale to już absolutne maksimum jeśli chodzi o wymiary. Najlepiej dorwij go gdzieś i osobiście sprawdź xkom powinien mieć je na wystawie. Co do kieszeni to mieści się ale trzeba uważać przy siadaniu itp ,no znowu, to nie jest poręczny fon.

2) używam fhd+ i 90hz jak dotąd SoT 8-9h dużo czytania, Spotify, YouTube i Twitch
@rdy: 1. Wcześniej używałem Mi Mixa, wiec przyzwyczaiłem się do dużych wyświetlaczy i daje rade jedna ręką obsłużyć 7 Pro
2. Bateria przy przeglądaniu neta, oglądaniu wideo, i graniu w poksy z GPSem daje rade - mam aktualnie 17% i 5 godzin SOT. Dzień pracy powinien wytrzymywać bez problemu.
3. Zdjęcia są naprawdę dobrej jakości - znajoma ma P30 Pro i poza gorszymi zdjęciami mocnymi i gorszym zoomie. W normalnych dziennych
@rdy:

1. Jeśli o obsługę jedną ręką to na upartego można coś tam kliknąć, jednak jeśli mają to być jakieś szybie i "odległe" ruchy to jest zbyt duże ryzyko że wręcz telefon wypadnie z łapy, co mi się prawie kilka razy przydarzyło (oczywiście w warunkach kontrolowanych na łóżku :P). Komfortowa obsługa zdecydowanie oburącz. Co do ciasnych rurek to będzie raczej niewygodnie, z resztą podobnie jak w 5T bo 7Pro nie jest
Ze spokojem idzie obsługiwać jedną ręką. Przesiadłem się z LG g5 i nie mam żadnego problemu.
Bateria wytrzymuje 1-1.5 dnia. Każdy inaczej użytkuje telefon ale dla mnie rewelacja. Tak samo jak aparat, robi naprawdę dobre zdjęcia. Do niczego nie mogę się przyczepić. Jak na razie jest super!