Wpis z mikrobloga

@Tamerlan: w sumie fairplay ma bardzo podobne postulaty co kukiz kilka lat temu, zastanawiam sie czy jest szansa że któreś znich by spełni (bardziej w wyborach parlamentarnych niż tych niedzielnych)
@Hedage: 4,7 % to tez wynik dwucyfrowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Damiax: ja nie mam opcji zadnej np. Ani pis, ani Ke. Kukiz to przystawka pis i pożyteczny idiota. Razem i wiosna za bardzo na lewo gospodarczo, a jeszcze sprzeciw wobec atomu. Konfederacja to zbior szurow ( ͡° ʖ̯ ͡°) gdyby Liroy nie mial paru glupich postulatow (antyszczepienne chyba), to moze by
@Tamerlan: Jak będziesz szukał ideału, to skończysz jak stara panna z kotami zamiast męża. :) Polityka to sztuka kompromisów. Nie masz wybierać partii, z którą się zgadzasz w 100%, tylko taką, do której Ci najbliżej i która spełni najważniejsze z Twoich postulatów.

No ale nic na siłę. Z dwojga złego lepiej zostać w tych wyborach w domu, niż zagłosować nie na tych co trzeba.
Razem i wiosna za bardzo na lewo gospodarczo, a jeszcze sprzeciw wobec atomu


@Tamerlan: jeśli chodzi o atom, to akurat Razem jest zdecydowanie za tym żeby budować elektrownie, dowód: http://partiarazem.pl/2018/06/stanowisko-ws-kierunkow-rozwoju-energetyki/ :

W celu realizacji priorytetu, jakim jest ograniczenie emisji CO2, będziemy kontynuować trwające już prace nad budową elektrowni jądrowej, wybierając najnowocześniejsze dostępne opcje w oparciu o bezpieczeństwo i ekonomię tego rozwiązania, a wybór lokalizacji uzależniając od wyniku konsultacji z mieszkankami i
@CytrynowySorbet: moj skrot myslowy. Mialem wlasnie na mysli ze tylko wiosna jest na nie wzgledem atomu, ale dzieki za stanowisko Razem, bo nie znalem go wcześniej.

Niestety nie znam tez żadnego ich kandydata z mojego okręgu i musze o nich doczytać...
@dawidzawadzki: No niestety jestem w stanie uwierzyć w takie wyniki.
Beton w Polsce bardzo mocny i ciągle tylko POPiS.

Koalicja Europejska dobrze brzmi marketingowo, a w Polsce większość jest za Unią mocno.
Na plus też im wyszło połączenie sił. Bo ludzie takie rzeczy pozytywnie odbierają, że wreszcie się ktoś łączy a nie tylko dzieli. Poza tym wystawili całkiem ogarniętego gościa na debatę muszę przyznać.

PiS na debacie wypadł tragicznie z tą
@Tamerlan: jeśli chodzi o mnie, to sam na Razem głosować nie będę, ale jeśli chodzi o partie na lewicy to oni są według mnie najbardziej sensowni. Bo mają jakiś plan, który otwarcie mówią jak wygląda, a nie jak Wiosna, która mówi że wiele zrobi, ale nie mówi jak zrobi ani skąd weźmie na te swoje obietnice pieniądze.
Tylko populistyczna Wiosna jest przeciwko. No i jeśli chodzi o eurowybory to kwestie gospodarcze są tutaj na drugim miejscu i aż tak się nie liczą.


@CytrynowySorbet: nie wynika to z oficjalnego programu do PE

nie jak Wiosna, która mówi że wiele zrobi, ale nie mówi jak zrobi ani skąd weźmie na te swoje obietnice pieniądze.


@CytrynowySorbet: Wiele odpowiedzi znajduję się w programie.