Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2116
Pewien facet przed przejściem dla pieszych wjechał mi w tył auta. Nic się poważnego nie stało, ale auto z najmu długoterminowego więc trzeba było wezwać policję dla formalności. Przeprosiłem za to gościa, a on w pełni wyrozumiały, mówi że sam by zrobił tak samo. Usiedlismy na krawężniku, gość wyciągnął że swojego auta rogale i tak czekaliśmy sobie na #bagiety rozmawiając o życiu :D Policja sama zaproponowała dla gościa tylko upomnienie i nie dostał nawet punktów karnych. Polecam takie stłuczki. #wypadek #wroclaw
pjakubov - Pewien facet przed przejściem dla pieszych wjechał mi w tył auta. Nic się ...

źródło: comment_7mbfvugNBLK68SQg3by3y3LtQlcNItAn.jpg

Pobierz
  • 57
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@numer_rachunku_karty: @Veuch:
Oświadczenie spisaliśmy, a potem zadzwoniłem do opiekuna klienta zapytać się czy to wystarczy. Dostałem info, że notatka policji powinna też się znaleźć, gdyby z jakiś powodów sprawca kolizji wycofał się z oświadczenia i nie przyznał do winy. Policja przyjechała, posłuchała nas, powiedzieli że nie ukarają typa tylko dadzą pouczenie, zabrała dowody nasze i rejestracyjne. Po 15 minutach przynieśli i wręczyli na kartkach numer sprawy i dane ubezpieczyciela.