Wpis z mikrobloga

https://streamable.com/llxc3

Osobliwe treści toleruje i lajkuje na swoim FB prezydent Włocławka Marek Wojtkowski przed meczem Asseco Gdynia - Anwil Włocławek.
Była w ubiegłym roku podobna sprawa, która dotyczyła wicemarszałka woj. pomorskiego Ryszarda Świlskiego, prywatnie kibica Lechii Gdańsk. W tym przypadku Świlskiego skończyło się przeprosinami i "szkoleniem z zakresu social mediów" za które moim zdaniem Świlski powinien sam sobie opłacić, a nie Urząd Marszałkowski z naszych podatków.
Czy w przypadku prezydenta Wojtkowskiego też będą przeprosiny? Takie nieprofesjonalne zachowanie nie przystoi osobom publicznym. Tak po prostu.

#afera #gdynia #arkagdynia #koszykowka
  • 7
@WroTaMar: jeszcze jedno, ani nie pochodzę z Włocławka ani tam nie mieszkam, choć mieszkałem przez 1/3 mojego życia.
Wybuchła afera "biletowa" gdzie duża część bezstronnego środowiska jest zdania że to jest #!$%@? takie zachowanie i nagle srasz postami hurtowo byle się czepić czegoś i wybielić swój klubik. Wow. super osiągniecie bo halę wyprzedano i biletów nie ma raz na rok xD

W przeciwieństwie do Ciebie, mimo że jestem sympatykiem rywalizującego klubu
@cult_of_luna: Domniemana afera biletowa wybuchła przede wszystkim w głowach kibiców Anwilu. Dostał Anwil minimalną wymaganą ilość biletów od gospodarza? Dostał. I Asseco nie ma żadnych więcej obowiązków wobec Anwilu w tym zakresie.
Dlaczego nie było sprzedaży internetowej? Bo nie było już czego sprzedawać, wszystko kupili w kasach kibice Asseco/Anwilu/koniki. I tu nie znamy proporcji. Jakby była sprzedaż internetowa to też byłyby koniki w akcji.
Też jestem zdziwiony brakiem biletów. A piszę
Mecz jest w Gdyni czy we Włocławku? Asseco czy każdy inny klub na jego miejscu musi! mieć wylane w kibiców przyjezdnych jeżeli ma zapotrzebowanie od własnych. Dlaczego maja sprzedawać bilety innym kibicom skoro maja na nie chętnych swoich? Ważny jest PR u kibiców z Gdyni a nie u kibiców Anwilu, to chyba oczywiste. Anwil to widzę taka druga Legia Warszawa, im się należy i tyle. A jak nie dostaną tego czego chcą