Wpis z mikrobloga

Ten kraj to jeden wielki cyrk. W lokalu wyborczym sami emeryci, tylko ja jako jedyny młody. W przezroczystej urnie na pierwszy rzut oka widać, że prawie każdy głos poszedł na pistacje. Płakać mi się chce. Przekupieni trzynastką emeryci głosują na swoich panów. Zaczynam się uczyć języka i kierunek zachód. W sierpniu będzie zapewne tak samo. ()
#polityka #wybory #gorzkiezale
  • 26
  • Odpowiedz
@j00rzbombasu: Sam widzisz jak młodzi ineresują sie swoim losem. Emeryci poszli zagłosować bo to w ich interesie. Wykopki poszczekają na portalu, powrzucają jakieś memy manifestujące ich niezadowolenie, ale na wybory nie pójdą. Bo depresja, fobia społeczna, sraja po gaciach na samą mysl ze musieliby wyjsc z piwnicy, a dzisaj ciepło i dużo ludzi. No i biedra owarta dzisiaj.
  • Odpowiedz
@j00rzbombasu: jak połowa młodych mieszka poza swoim miejscem zameldowania i nie myślą o tym żeby ogarnąć możliwość głosowania w miejscu zamieszkania. To co się dziwisz? Jesteśmy w 2019 a ja mam lecieć przez pół miasta żeby mnie wpisali na jakas obsrana listę żebym mógł znowu lecieć namalować X na kartce? Dopóki nje będzie głosowania przez apke czy coś to tak zawsze będzie.
  • Odpowiedz