Wpis z mikrobloga

@waro: POlszewia 39% - w PL zyje 39% upodlencow + 6% biedron = prawie 45% armia motlochu... Nie ma ratunku dla tego kraju heh... PiS to zenada ale glosowac na populistow z totalnej - totalna porazka...
  • Odpowiedz
@waro: a ile masz lat synku, że mówisz, że dorośniecie, ty już widać dorosłeś: nachlałeś się nienawiści, wziąłeś pałę i łomoczesz jak oszalały albo tych z pisu albo na odwrót,
  • Odpowiedz
@zino: nienawiści? Przecież to ta cała konfederacja pała nienawiścią do wszelkich grup społecznych i mniejszości? Oni chcą klasyfikować ludzi i dzielić na gorszych przez to że ktoś jest np. żydem.

@waro: Z korwinizmu się wyrasta, a jak ktoś nie wyrósł to ewidentnie ma problemy z dorastaniem. Ja wyrosłem, teraz żałuję że kiedykowiek mogłem być za taką osobą.

Najgorsza z możliwych opcji politycznych, banda patałachów reklamująca się pod szyldem wolności a
  • Odpowiedz
@Catacombe: kto tu napisał o żydach ?, twój analny kolega, więc dostał odpowiedź jak jest, żeby nie kłamał więcej, i co go niby obraża ? prawda, że jest absolwentem gimnazjum, ty też, co się wstydzisz.
  • Odpowiedz