Wpis z mikrobloga

Sam PiS ponad 50%
Połączone siły PO, PSL, SLD, .N, i zielonych 34%
Wiosna nieco ponad 5%
Konfederacja 4,46% :P
#wybory

Powiem Wam jedno, nigdy na PiS nie głosowałem, ale to pokazuje jaką siłą są dobre rządy a nie totalna olewka i myślenie wyłącznie o własnych interesach, nieraz sprzecznych z interesami kraju.
Bezrobocie najniższe w całej historii Polski, stosunek długu do PKB najniższy od lat, przypomnę, że jeszcze niedawno był najwyższy w historii zanim się za to nie zabrali. I to pomimo 500+ itp.

Mówcie co chcecie ale dają radę chłopaki. Szczere gratulacje
W następnych wyborach poważnie się zastanowię, czy nie głosować na Was.

A lewacy i ruskie trolle, już wy wiecie co tam cicho być ma ( ͡° ͜ʖ ͡°) #polityka
  • 43
typie, te pieniądze można znacznie lepiej spożytkować niż rozdać bombelkom i emerytom. no ale wtedy się pewnie wyborów tak łatwo nie wygra

@pronter: Owszem można, jednak wszystkie rządy w historii stosunek długu do PKB zwiększały a... jakoś złotówka nie poszła na jakąkolwiek pomoc.
Dla mnie mogą dać i po milionie, jeżeli dług w stosunku do PKB się będzie zmniejszał a bezrobocie nie wzrośnie.
@surlin: XD gospodarka rozwija się dzięki dobrej ogólnoświatowej koniunkturze, niskie bezrobocie jest z tego że ludzie w dalszym ciągu wyjeżdżają. Zobaczysz jak przyjdzie kryzys ile nowych danin się pojawi już nie wspominając o podwyżce cen prądu po wyborach

@Janusz_Rekina: Akurat kryzysy były i to srogie i co? Koniunktura? Jakoś w Anglii, Francji stosunek długu do PKB rośnie, nawet Chiny biją co chwila rekordy zadłużenia, a u nas spada...
Wyjeżdżali także
@Janusz_Rekina: Poprosiłem abyś czytał ze zrozumieniem, to takie trudne?
Pisałem o tym, że cyt: "Jakoś w Anglii, Francji stosunek długu do PKB rośnie, nawet Chiny biją co chwila rekordy zadłużenia, a u nas spada..." - jak czegoś nie rozumiesz w tym zdaniu spytaj, chętnie odpowiem.
Dane o bezrobociu wkleiłem w innym poście jako argument dla Twojego twierdzenia, iż jest to spowodowane tylko (głównie?) wyjazdami - co jest nieprawdą.
@surlin: Jeszcze wytłumacz jakie dokładnie decyzje podjął PIS, które złożyły się na te sukcesy które wymieniasz. W takich wyliczankach ludzie zapominają że to nie państwo tworzy dobrobyt tylko jego obywatele. Państwo może jedynie coś takiego ułatwić. To teraz wytłumacz mi jak PIS to zrobił, bo na przykład przedsiębiorcy uważają inaczej, skoro zagłosowali na KE w większości, i czy faktycznie i jak przełoży się to korzystnie długofalowo na nasz kraj.
W takich wyliczankach ludzie zapominają że to nie państwo tworzy dobrobyt tylko jego obywatele.

@Mikka: Święte słowa.
Co zrobili? Za takie dane (i to w kontraście do takich potęg jak Francja czy Anglia) to, jak dla mnie, mogli i dusze diabłom posprzedawać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@surlin: wkleiles jakieś dane o mnie zawołales to się do nich odnoszę. To że w stosunku do PKB spada na spoko tylko ze podnieśli podatki ograniczyli i inwestycje dobra konuktura i wyszlo. To jest rzad który robi wszystko na pokaz na krótką metę pociągną ale kryzys ich całe szczęście zatopi
@Janusz_Rekina:
Kryzysy były są i będą. Jeżeli dobrze pamiętam w 2014 było tąpnięcie większe niż sławetne w 2008. Jak jest dobry rząd to i podczas bitwy warszawskiej, gdy nie wiadomo czy za tydzień będzie istniała Polska, można planować budowę centralnego okręgu przemysłowego, rozbudowę Gdyni z wioski do potężnego portu bałtyckiego itd.itd.
Także spokojnie, od dziesiątek lat mami się nas słowami "co będzie", teraz Ty ich używasz.