Wpis z mikrobloga

@Trusiak: zastanawiam się jakie trzeba mieć to wyższe wykształcenie by głosować za karuzelami VAT, mafią paliwową (prawie 30% szarej strefy w obrocie paliwami) czy tym że wyrosło takie Amber Gold i było bezkarne?
  • Odpowiedz
Przerażające jest to, że rzekomo wykształceni ludzi z dużych miast głosują na schetynów, tusków, kodziarstwo, ubecję (bo to chyba na wspólnej estradzie z pomyjami ubecy żalili się, że im pisuar chce obniżyć emeryturki). Mam jednak nadzieję, że to nie są naprawdę wykształceni ludzie, a po prostu licencjaci po "wyższej szkole czegoś i czegoś".
  • Odpowiedz
wlasnie przegladalem wyniki z mojego powiatu i jestem przerazony. Wyniki tam sa po 70-80% dla PiS co prawda nie ma tam ilosciowo duzo glosow bo po ~2k ale jednak wynik jest...
  • Odpowiedz
Ludzie identyfikują się z miejscem w którym się urodzili, wychowali lub skąd pochodzą ich przodkowie. Łączy ich z miejscem historia ich przodków, którzy budowali to miejsce i stawali w ich obronie. To jest forma tożsamości lokalnej.
W Teheranie i Jałcie ustalono kształt współczesnego nam świata, a ludzie którzy zamieszkują zachód obecnej zachodniej Polski to przesiedleńcy z dawnej wschodniej II RP. Uciekinierzy przed sowietami, ci co szukali nowego początku bo wszystko utracili, przymusowi
  • Odpowiedz