Wpis z mikrobloga

@reatrybucja: zadzwonię później do znajomego, który układa i ma prawie normalne ceny to będzie jakiś odnośnik.
btw: znaleźć teraz kogoś wolnego to droga przez mękę :/
  • Odpowiedz
@reatrybucja: teraz to już się #!$%@?ło z cenami, zobaczymy ile zaśpiewa ten mój i tak miałem do niego dzwonić bo będzie mi stawiał płot w ogrodzie to przy okazji go spytam
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 49
@Kombinat: każdy się może cenić, co nie znaczy, że ja będę mu płacić automatycznie.

@reatrybucja: no nie znaczy, ale po co robisz wywód i zachowujesz się jakby miał przyjść i Ci to zrobić za flaszkę i jeszcze w stopy pocałować, że mu łaskawie dajesz pracę ?
  • Odpowiedz
@Kombinat: nie człowieku, jest coś takiego jak zdrowy rozsądek. Nie będę płacić za ułożenie kostki tak jak lekarzowi za operacje na otwartym sercu. Szukam kogoś tańszego i znajdę, chce się tylko z ciekawości zorientować jakie u was są ceny. Jak idziesz do sklepu i masz do wyboru jogurt za 5 zl i za 3 zl to wybierasz tańszy.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@Kombinat: nie człowieku, jest coś takiego jak zdrowy rozsądek. Nie będę płacić za ułożenie kostki tak jak lekarzowi za operacje na otwartym sercu. Szukam kogoś tańszego i znajdę, chce się tylko z ciekawości zorientować jakie u was są ceny. Jak idziesz do sklepu i masz do wyboru jogurt za 5 zl i za 3 zl to wybierasz tańszy.

@reatrybucja: nie, wybieram lepszy :)

Rób co chcesz, powodzenia, życzę żebyś znalazła
  • Odpowiedz