Wpis z mikrobloga

Mirki co sądzicie o kupnie #ubezpieczenie przez stronę https://kioskpolis.pl/ ? Wyjeżdżam na #islandia do pracy i przez pierwsze pół roku nie będę mieć ubezpieczenia dlatego chciałbym w Polsce takowe kupić. Ta porównywarka wyświetla całkiem atrakcyjne oferty ale no brak opinii w internecie trochę mnie niepokoi. Niby to tylko porównywarka i sam decyduje o firmie ubezpieczeniowej, ale samo kupno odbywa się przez ich stronę, płatność blikiem itd. Może ktoś z was miał z nimi do czynienia? #emigracja
  • 12
@karczochh: Nie mam świadczenia które mógłbym przenieść z Polski a wszędzie źródła wskazują że na IS świadczenia nabywasz po przepracowanym pół roku, a prace będę dopiero szukał na miejscu w przyszłym tygodniu. Jeżeli jest inaczej to popraw mnie, bede wdzięczny :)
@karczochh: Nie mam świadczenia które mógłbym przenieść z Polski a wszędzie źródła wskazują że na IS świadczenia nabywasz po przepracowanym pół roku, a prace będę dopiero szukał na miejscu w przyszłym tygodniu. Jeżeli jest inaczej to popraw mnie, bede wdzięczny :)


@420przez3: Zaraz zapytam, ale możliwe że masz racje