Wpis z mikrobloga

@WiFoN_xD: w moim przypadku na lekki przebieg choroby dwubiegunowej. Przez oczywiście 5 lat leczyli mnie na depresję/nerwice xD Czy pomaga nie wiem, na razie jest fajnie, śpię w końcu normalnie itd. mam zniwelowane jazdy, co było mega męczące więc możliwe, że będzie dobrze ;)
  • Odpowiedz
@J-R_Cooper: tak, wyrównuje nazwijmy to "fale" pomiędzy stanami jak np. u mnie gdy mam ultra zajebiście dużo energii i mogę nie spać przez tydzień praktycznie, a stanem gdzie jesteś warzywem egzystencjalnym i nic Ci się nie chce. Ja ogólnie biorę to z Ketral (dodatkowy lek na sen, wczoraj pisałem o nim), i na razie o efektach leczenia ciężko mi się wypowiedzieć, bo o ile Ketral sprawia, że śpię bez problemu, to
  • Odpowiedz
@Kurama: Ja #!$%@? współczuje Ci bardzo, a ja mam coś w stylu ultra rapid cycle, gdzie fale mi się zmieniają bez okresu. Raz jest dobrze tydzień, później #!$%@? 3 dni, jeden dzień Ok, a później znowu i tak w kółko raz dłużej raz krócej. Masakra. A właśnie jak z efektami ubocznymi? Jakie masz? Trochę się ich boje stad już się raczej zastanawiam nad wstąpieniem w niebiosa, bo się nie da wytrzymać
  • Odpowiedz
@J-R_Cooper: na razie efekty uboczne mam tylko od Absenor (opisane w poście) ale już zauważyłem, że po godzinie ustępują i mógłbym siąść do pracy (ale o kierowaniu autem jeszcze bym się wstrzymał z 2h, czy z obsługą maszyn), co do ketral to nie występują, efektem jego jest tylko błogi sen, i po zażyciu zazwyczaj zapalam papierosa, kładę się 15min i mnie nie ma :)
  • Odpowiedz
@WiFoN_xD: czyli to samo co umnie przez długi czas ;) Z chorobami psychicznymi niestety jest ten problem, gdyż tak naprawdę ciężko podczas jednego/kilku wywiadów ustalić czy masz tzw. jazdy czy może epizody depresyjne. Jakby nie patrzeć efekty końcowe obu mogą być podobne ;)
  • Odpowiedz