Wpis z mikrobloga

  • 935
#czarnobyl
Serio nikt nie czytał wcześniej o Czarnobylu, że tak się zachwycacie tym serialem? xD Nie ogladaliscie wcześniej dokumentu z National Geographic ( jest na YT) który pokazuje godzina po godzinie co tam się stało? Serio aż takie zdziwienie i zachwyt? Serial spoko, no ale #!$%@? ani to odkrywcze, ani zaskakujące nie rozumiem czemu tego wielkiego poruszenia
  • 107
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 267
@nerana112: bo jest zajebiście zrealizowanym serialem fabularnym? Z takim podejściem można w ogóle nie oglądać nic, bo i są zbrodnie i porwania na świecie itp.
  • Odpowiedz
@nerana112: no ja znam historię dokładnie ale mnie poruszył, dobra atmosfera, dobre aktorstwo, bardzo sugestywne sceny. W tym chyba tkwi wielkość serialu ze POMIMO tego że każdy wie co się stało i tak ogląda się z zapartym tchem
  • Odpowiedz
  • 31
@BajerOp
@zly_wuj no jasne, jest spoko serialem, przecież i ja go oglądam. Ale te wszystkie memy itp... dziś w gorących był kadr z tego serialu i gościu napisał, że chyba nie trzeba dalej przekonywać ludzi, że atom to nic super... No #!$%@? xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@nerana112: chciałem o to samo zapytać, ale wiedziałem że tak się ta dyskusja potoczy i jednak mi się odwidziało ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@nerana112: Po prostu bardzo dobrze zrobiony serial który się fajnie ogląda i jest na ciekawy temat, a porównanie to National Geographic jest bzdurne, bo to nie dokument tylko dramat z choćby ciekawie przedstawionymi postaciami a nie tylko suchymi faktami. To tak jakbyś był w szoku że ludzie lubią Titanica, przecież czytałeś w gazecie o tej katastrofie i już wiesz. xD
  • Odpowiedz
@nerana112: No znam ten dokument i go widziałem, nadal utrzymuje stanowisko że 40 minutowy dokument poprzeplatany wywiadami, opisem sytuacji i pojedynczymi ilustracyjnymi scenkami z aktorami to bzdurne porównanie do pięciogodzinnego dramatu gdzie są konkretne i kontynuowane wątki poszczególnych postaci. To zupełnie i fundamentalnie inne widowisko.
  • Odpowiedz
@nerana112: Jakby seriale to było to samo co sobie czytasz to polski serial wiedźmin miałby taki sam sukces jak gry. W czarnobylu zachwycają zdjęcia, muzyka, klimat oraz nawet wybór wątków pobocznych z całej masy historii pojedynczych tragedii rodzinnych.
  • Odpowiedz
@nerana112:
Dostajesz feedback od ludzi, którym przez 18 lat swojego życia nie chciało się nawet obejrzeć jednego dokumentu na temat katastrofy, która miała miejsce ponad 30 lat temu xD o czymś takim jak czytanie nie wspominając. Nie wiem czegoś się spodziewał xD.
  • Odpowiedz