Wpis z mikrobloga

bananowiec to bym byl jakby mi od tak kupili a ja sie musialem prosic prawie 3 miesiace o mieszkanie.. na poczatku chcieli mi jakies auto kupic


@phaxi: #!$%@? tutaj ludzie spłacają kredyt na mieszkanie przez 30 lat lub mieszkają z rodzicami jak #przegryw a ten narzeka...
No jeszcze większość mieszka ze współlokatorami i wynajmuje a ten narzeka na własne 40 metrów (°°
  • Odpowiedz
@sad_pepe: no co z tego ze wiekszosc jest biedna, moze ja nie chce zyc na poziomie psa co? moj ojciec zaczal dorosle zycie z domem 130m a na dostaje jakas klitke
  • Odpowiedz
@phaxi: ale Ty jestes roszczeniowy. tfu na takuch ludzi. Taki sens, że nie musisz bulić milionow na wynajem jak ja np. Potem takie meiszkanie mozna sprzedać ew wynając jest z tego dalej kasa. Z ciekawości, ile masz lat?
  • Odpowiedz
@nothanks: 18,5 mam

nie musze bulic milionow na wynajem? kto w ogole wynajmuje takie male mieszkania xD przeciez to za jakies psie pieniadze pewnie
  • Odpowiedz
@Michalinaaa: zadna zarzutka, co z tego zw pelnoletni, dalej sie ucze i mam zamiar robic magistra na dobrej uczelni wiec maja mnie utrzymywac do konca studiow wedlug prawa i tyle
  • Odpowiedz