Wpis z mikrobloga

@totalnastabilizacja: żałośni są niby hehe taki super zrealizowany serial, szkoda że wrzucają gówno wpisy o tym co się wydarzyło a nie o tym jak zajebiście grają aktorzy i w ogóle jak sobie można walić konia do realizacji, tfu #!$%@? na głupie dzieci
  • Odpowiedz
  • 4
@totalnastabilizacja Beka to z przegrywow co słuchają polski rap i myślą że pozjadali wszystkie zmysły.
Większość słyszała o Czarnobylu ale mało osób interesowały szczegóły które tu są dość dobrze odegrane.
  • Odpowiedz
A #!$%@? sa tacy? Ja #!$%@?, lvl 26 na karku i i chyba kazdy szanujacy sie gracz z ciekawosci dowiedzial sie czym jest czarnobyl. czy to przez coda, czy samego czarnobyla. A tu ktos probuje mi wmowic ze sa ludzie ktorzy dowiedzieli sie o tym co sie stalo tylko z tego serialu?
  • Odpowiedz
@totalnastabilizacja: Ale Ty wiesz z czego to wynika - średnia wieku najaktywniejszych użytkowników to jakieś 18-20 lat. Dla nich to historia, która nie dotyczyła ich za życia, tak jak mnie czy innych 30+
Ja tez, jak widzę to nagle poruszenie i całe mirko #!$%@? Czarnobylem to w lekkim szoku jestem, ale wydaje mi się, że to właśnie przez brak bezpośredniego związku z ich życiem, nie interesowali się do tej pory tym
  • Odpowiedz
@totalnastabilizacja: @Krol_Pontaru: @MarianKolasa: Zajechało elektrodą.

Jak jakieś śmiecie w ogóle śmią śmieć się interesować jakąś tematyką po obejrzeniu popularyzujących ją mediów?

Za moich czasów to się o Czarnobylu czytało książki przemycane w dupie przez granicę z RFN, to skandal że teraz ludzie na tagu żądają pytania po obejrzeniu jakiegoś * tfu * serialu, pluję na nich totalnie.

Proszę nie pisać na moim tagu bez doktoratu z fizyki jądrowej, bo
  • Odpowiedz
@TheTostu nie chodzi mi o to że ktoś mi kradnie zainteresowania, ale o to że mam w powiadomieniach kilka razy dziennie pytanie o to ile odcinków jest w sezonie albo że lepiej by było jakby mówili po rosyjsku ( ͡° ʖ̯ ͡°) chyba czas na unsub tagu
  • Odpowiedz