Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 705
Najintensywniejsze 30 sekund tego dnia xD
Wysiadłem na Jedności, żeby zaraz się przesiąść. Patrzę, że moja przesiadka za minutę, to staję przy barierce koło typowej #karyna ##!$%@?
Dokładnie w tej chwili, gdy na nią spojrzałem, wyjęła z torebki Żywca w butelce, otworzyła go zębami, wypluła kapsel, kopnęła go w locie prosto w podjeżdżający tramwaj, pociągnęła łyka i skierowała swe kroki do tegoż tramwaju, do telefonu bełkocząc coś w stylu "#!$%@? #!$%@? ja #!$%@?ę niech się #!$%@? stara rura"
Oniemiałem XDD #wroclaw #nadodrze #patologiazmiasta ##!$%@? #heheszki
  • 23
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Balrog94: @GianlorenzoB: @MorWus: @pewex: @Mu_H: @stam: @MadIen: @Huntress: @Leniuszka:
Z dobre 8 lat temu nocowałem u kumpla na Rydygiera. Sobota, godzina jakoś 11-12, śpię sobie smacznie i nagle budzi mnie męski wrzask "#!$%@?! ZAMKNIJ SIE! DLACZEGO #!$%@? NIE MOZESZ ZAMKNAC MORDY! ZAMKNIJ TEN PYSK WRESZCIE!".
Niby nie byłoby w tym nic szczególnie szokującego... Gdyby nie było to skierowane do płaczacego niemowlęcia. XDDD
@effzet: miałem przyjemność mieszkać rok na jedności ;d nigdy nie zapomnę jak czekałem z rana na tramwaj, a po drugiej stronie ulicy na przystanku chodził sebix z kosa ( ͡° ͜ʖ ͡°)