Wpis z mikrobloga

#rafatus #patostreamy #danielmagical
To że rafatus odbierze sam sobie życie to jest kwestia czasu. On juz w życiu nic nie osiągnie (wiadomo to od koło dwóch lat) nie znajdzie pracy nawet na kasie w biedronce. Najgorsze jest to, że dzieciaki to oglądają i wydaje im się, że to jest normalne.
RAFARUS:
- Bił upośledzoną dziewczynę
- sex publicznie z upośledzoną dziewczyną
-szczy w majtki publicznie
- Został sam wydymany w dupala sztucznym penisem i widział to cały Polski internet
- Flak w spodniach.

Oszczaniec jeśli to czytasz to jeśli kiedyś będę miał możliwość cie odwiedzić to nasram na twój grób. THE END

(Oczywiście nie życzę ci tego abyś odebrał sobie życie)
  • 28
@lilskii: On nie zna podstawy angielskiego. OK może wyjechac ale nie będzie u Polaka pracował bo szybko się dowie kim jest rafatus. U gościa który nie zna Polskiego też nie bedzie pracował bo się nie dogada.
@Kot89: za hajs z szołapa #!$%@? do niemiec, gdzie nikt go nie zna i zrobi lepsze siano jak w Polsce ;)
Piszesz że byś mu nasrał na grób po czym piszesz że mu nie życzysz żeby się zabił, w obawie o bana XD XD
Żeby przypadkiem nikt na twój grub nie nasrał, chłop Ci nic nie zrobił a Ty o nim takie rzeczy wypisujesz.
Nie wiesz co go w życiu spotkało
@Darian88 Polacy za granicą jeśli nie założą firmy, nie ruszą mózgiem, mają gorzej jak w Polsce i nie myślą nawet o patostreamach bo muszą ciężko #!$%@?ć.
Najlepiej niech nigdzie nie jedzie bo nawet w afryce go ktoś pozna, w łeb się #!$%@? łupoty piszesz,
tylko w Polsce każdego Polaka obchodzi życie drugiego Polaka a w niemczech cy innych krajach możesz podjechać pod sklep diamentowym bugatti chiron i każdego to chuy obchodzi, a
@Darian88 jak ciapaki znają język to starają się o pieniądze od państwa, a jak karyna z januszkiem pojadą w poszukiwaniu lepszego życia i nie potrafią się nauczyć języka to sprzątają ulice za kilka ojro. Ciapak zrobi wszystko żeby nie pracować,a karyna z januszem nie wie od czego zacząć w nowym państwie, jedzie bo jedzie, tyle.
@WhiteAvalanche przeciez polacy ciągną social np w niemczech ile mogą, co ty #!$%@? o jakis ciapatych. Masz przyklad tysiecy donejtów od "luton" dla patostrimerow nie tylko magicala. Ile to razy u rafatusa byly donejty zza granicy. Naprawde bronisz swojego stanowiska i z kazdym kolejnym postem sie ośmieszasz:)
@Darian88 każdy ma prawo do własnej opinii, nie musi ona być w 100% zgodna z prawdą, nie ma tu nic wspólnego z ośmieszaniem. Polak ktory jedzie za granicę najprawdopodobniej ma tam rodzinę, załatwioną pracę, do tego ciągnie social na jaki sie kwalifikuje. W niemczech jak sie helga z urzędu dowie że jesteś polak to ma Cie w dupie, tam sie wszystko odbywa przez rodzinę która X lat mieszka w niemczech i ma
@WhiteAvalanche po tym co zobaczyłem jak bylem rok w niemczech uwierzyłbym w dużo rzeczy:) wiekość polaków byla z agencji pracy a nie poprzez rodzine, pani w okienku ma #!$%@? na twoja narodowość o ile czegoś nie #!$%@? i umiesz sie z nia porozumieć bez tlumacza i nie po angielsku. Ja wnioskuje ze ty o życiu na emigracji wiesz tylko z opowiadań a nie swoich doświadczeń. pozdro;)
@Darian88 ja 7 lat mieszkałem w niemczech, nie mam zamiaru pisać dłużej z kimś kto twierdzi że się ośmieszam samemu mieszkając tylko rok w niemczech do tego twierdząc że się ośmieszam XD nie mam w zwyczaju wypowiadać się na tematy o których nic nie wiem, idz kłócić się gdzie indziej