Wpis z mikrobloga

@Scaab: :D Chcę legalnie płacić 18% dochodowego i 23% vatu, moje średnie podatki miesięcznie będą wynosić niecałe 7tys zł (więcej niż większość ludzi zarabia miesięcznie w tym kraju). Jeśli polskiemu rządowi się to nie podoba, to przeprowadzę się do jakiegokolwiek kraju w Europie (np. do czeskiej Ostrawy), płacąc tam - legalnie podatki. Podsumowując - nie boję się :D Nie jestem przestępcą :)
@mariusz-laszczka: A ja w sumie odradzę InFakt. Apka zachęca generowaniem faktur, przypominaniem o płatnościach. Po pierwszym miesiącu wszystko ogarniesz. Z minusów:
1. Miałem tam masę problemów technicznych, których załatwianie zajmowało im zdecydowanie zbyt długo
2. (może miałem pecha) Moja księgowa miała, lekko mówiąc, wywalone. I w sumie się nie dziwię po poznaniu stawek jakie dostają w InFakcie. Też by mi się nie chciało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. (może miałem pecha) Moja księgowa miała, lekko mówiąc, wywalone. I w sumie się nie dziwię po poznaniu stawek jakie dostają w InFakcie. Też by mi się nie chciało ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@LoginZeStali: mój zleceniodawca współpracuje z infaktem, jego księgowa miała tak #!$%@? że trzy razy poprawiała mi PIT11 i nie wysłała go do US na czas.
Przez co trzy razy składałem korektę zeznania.

@mariusz-laszczka: