Wpis z mikrobloga

W związku z tym znaleziskiem chciałem wszystkim niedowiarkom pokazać że można stworzyć bar mleczny gdzie zjemy, dużo tanio i na pewno zdrowiej niż w MC Donaldzie. To co wybrałem to nie jest najzdrowsza wersja obiadu jaką można tam zjeść, ale jestem po treningu więc musiałem dostarczyć sobie trochę więcej wartości odżywczych ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Całość zamówienia zajęła mi jakieś 5 minut a obiad na tacy miałem już zanim znalazłem się przy kasie.
Akurat trafiłem na mały ruch bo gdybym trafił na wycieczkę szkolną to poczekał bym trochę dłużej.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wpis ten dedytkuje wszystkim populistom idiotom a w szczególności jednemu który coś tam próbował mnie obrażać w znalezisku ale szybko się poddał ze względu na brak argumentów.
Żeby nie było. Ja sam lubię sobie zjeść w MC Donaldzie np gdy jestem w trasie i nie uważam że po jednym cheeseburgerze i frytkach padnę trupem. Ale szkoła jest od wychowywania na wielu płaszczyznach, i jeśli rodzice chętnie zabierają dzieci do Mc Donalda - ich prawo. Ale szkoła powinna stać na straży zdrowych przyzwyczajeń żywieniowych a nie być instytucją reklamującą sieć restauracji odpowiedzialnych za epidemię otyłości na świecie.
(Tak tak wiem, odpowiedzialni są przede wszystkim grubasy którzy wpieprzają to jak opetani ale pamiętajmy o tym że ilość palaczy również zmniejszyła się znacznie gdy papierosy przestały być reklamowane przez lekarzy albo znane osobistości).
W komentarzu dodałem paragon.
Kiedyś z poprzedniego konta dodałem lepsze zdjęcia. Na tym Pani trochę przesadziła z sosem więc musiałem to najpierw rozgnieść z ziemniakami XD.
Jak znajdę stare to też wrzucę :).
J.....u - W związku z tym znaleziskiem chciałem wszystkim niedowiarkom pokazać że moż...

źródło: comment_a3if7bC8L7LwK0JxyQTQw76tVlwXkjHk.jpg

Pobierz
  • 9