Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wycu91: ej ziomuś, podzielę się śladem, jak mnie weźmiesz ze sobą ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) mój ślad to 355km z Cypla Czerniakowskiego Gdańsk PKP Główna :) bo pojechałbym jeszcze raz, a nie mam z kim ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Talarkowy: zobaczę co da się zrobić. Tylko nie podpalaj się za bardzo. Na tą chwilę mój max to jest jakieś 180 km. Muszę się trochę wprawić. I protestować jedzenie, bo strasznie szybko wszystko palę :(
@Wycu91: mój max to 235km :)

Ja miałem siłę i chęć jechać dalej, tj na raz do Gdańska - ale zrobiliśmy nocleg w Iławie, bo mój kolega z którym jechałem, nigdy wcześniej nie przejechał nawet 100km "na raz" - a tu zrobił ~220km ;)

@panato - tyś z boarda ;) ?
@Wycu91 propozycja @Talarkowy lepsza bo omija przeprawe w świbnie. Ja bym ewentualnie do Tczewa wyjeżdżał przez Kwidzyn/gniew żeby nie jechać jedynką starą, ale to zależy o której godzinie wam to wypadnie. O wcześniejszym etapie trasy sie nie wypowiem bo nie znam okolic.
@WuERA: są na trasie 3 odcinki bruku po ~1km ;) a tak to w zdecydowanej większości drogi o małym lub znikomym ruchu. Tylko na odcinku Sztum-Tczew był większy ruch.

Do Tczewa chcieliśmy wjechać starym zamkniętym mostem, ale na szczęście zaczepiona przy drodze pani poinformowała nas, że nie ma tam jednego przęsła ;)
@Wycu91: ja jechałem trasę z "Warszawy" (Modlina) do Gdańska dwa lata temu. Startowałem stamtąd, żeby nie musieć przebijać się przez miasto. Niecałe 340km (z dojazdem), głównie drogi powiatowe/wojewódzkie z dobrym asfaltem, wymieniłbym całą końcówkę - dojazd z Tczewa do samego Gdańska bym jakoś zmienił, bo jazda wzdłuż DK91 była słaba. Trasa całkiem przyjemna, pierwsze 150 km jest minimalnie, systematycznie pod górę, reszta trasy jest raczej w dół. Poza DK91 raczej nigdzie
@metaxy strzelał tę trasę nie raz, a raz to na jednym kręceniu z Krakowa więc mógłby doradzać jak jechać - ewentualnie zerknij na jego trasę na Stravie lub Endomondo. Jak już to DK22 i DK91 z Malborka przez Tczew do Gdańska lepiej robić chyba w nocy żeby nad ranem wpaść do Trójmiasta. Niestety DK22 leci tranzyt na Niemcy, a z Tczewa "mrówki" do roboty w Trójmieście...