Wpis z mikrobloga

@master4342: Przymierz się do NA - jest znacznie więcej miejsca. ;)
@pw1: Hałas większy w kabinie, co dość oczywiste, ale to tak naprawdę jedyny "minus". Jeśli chodzi o stabilność, czy też dynamikę jazdy - jest super. Można lecieć 140 km/h i więcej top down jak najdzie ochota (choć rośnie spalanie) - oczywiście każdy ma na to inny pogląd i tolerancję hałasu. Windschott w NDku to raczej ozdoba, choć coś tam
Facet za kółkiem tej zabawki wygląda po prostu karykaturalnie. Są auta które po prostu nie nadają się dla faceta, Fiat Barchetta,CLK, Peugeot 206cc,Tigra,StreetKa, Colt cabrio no i właśnie MX5.To są auta dla wchodzących w dojrzałość córek.
Doceniam walory tego auta, tył napęd, dobry silnik,jedno z niewielu obecnie aut dla kierowcy,ale po prostu dorosły facet wygląda źle za kółkiem z otwartym dachem. Ja osobiście wolałbym Megane , Volvo C70, Focusa CC, czy nawet
@bonifacy_pankracy: gratuluje i współczuje! Jak się przyzwyczaisz do prowadzenia tego samochodu to niczym go nie zastąpisz. Mam swoją 7 lat i szukam czegoś nowego, ale nic nie daje tyle frajdy. Nie trzeba 300km bo wkręcanie wysokich obrotów małym silnikiem i małą masą > objeżdżanie wszystkich na światłach ( ͡ ͜ʖ ͡)
@WuDwaKa: właśnie przesiadłem się na to auto z 17 letniej marki premium :)
@Macke: potwierdzam, banan nie schodzi z twarzy :)
@szpoq: lepsza będzie "prezent od bezdomnego" xD
@Pies_Pluto: dobrze karmiony, od kanapeczek tak nie urósł :P
@ShortyLookMean: również pozdrawiam, zacne furki :) Jak z jakością wykonania Fiata? Włosi dali radę czy trzymają swój poziom? :P
@vuxiu: osiągi są co najmniej przyzwoite a pokonywanie ciasnych zakrętów