Wpis z mikrobloga

#nootropy #noopept #piracetam

Siema Mirki. Chciałem spróbować z nootropikami. Zastanawiałem się nad noopeptem, piracetamem i nsi-189.
Piracetam znalazłem na docsiomn.pl i wygląda w miarę legitnie. Za to o noopepcie widać wszędzie dużo negatywnych opinii i ciężko znaleźć jakiś pewny sklep na necie. O NSI 189 za dużo nie wiem.
Jak myślicie który z nich warto spróbować? Prosiłbym również o link do sprawdzonego sklepu. Pozdro! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 7
@HarrisonBond: Daj sobie czas, NSI działa w taki sposób, że potrzeba przynajmniej ze 2-3 tygodnie żeby było dobrze czuć.

@Hiobbit: Noopept to groszowa sprawa jeśli chodzi o surowiec, jak dla mnie mało prawdopodobne, żeby ktoś wałował. Brałem z wielu źródeł i nigdy nie narzekałem. A ogólnie to świetnie wychodzi np z Nootropics Depot, tylko wiadomo, wysyłka ze Stanów, więc najbardziej się opłaca jak się bierze więcej rzeczy. Piracetam z Docsimon
@HarrisonBond: a czy polecasz coś innego, co na Ciebie działa jeśli chodzi o pamięć/stres/więcej energii? Obecnie biorę 300mg ekstraktu z bacopy i na pewno wpływa na zapamiętywanie przeze mnie snów oraz mam wrażenie, że na skupienie także.