Wpis z mikrobloga

@soKind: no tak jakieś takie ćwiczenia drugorzędne czy coś. pompowanie nóg albo klaty... ale na pewno nie jako podstawa np do wyciskania na klatę bo to nonsens.
  • Odpowiedz
@aks_762: Chodzi mi o zwykłe wyciskanie, albo bierzesz taki uchwyt na dwie ręce - robisz wzdłuż sztangi wtedy. Przez pompowanie rozumiem: krótki ruch, ciągłe napięcie, mały ciężar i dużo powtórzeń. Jak na smithcie się ustawisz dobrze to niektórym to ładnie wchodzi - mi nie. Nie musisz pilnować równowagi - pompujesz tylko klatkę. I to nigdy nie jest Twoje główne najcięższe ćwiczenie tylko wręcz gdzieś na końcu jak już zajedziesz daną partię.
  • Odpowiedz
@Sarza01: a w jaki sposób to, że nie jest to główne ćwiczenie wplywa na to, że wzorzec ruchowy na smithie jest skandalicznie zły? jak chcesz się spompować to idź na rozpiętki / bramę
  • Odpowiedz
@aks_762: Zapytałeś to odpowiedziałem, a mi nie są potrzebne do niczego twoje mądrości - szczególnie takie.
Rozpiętki i brama to ćwiczenia rozciągające wiec jakim cudem mam tam coś spompować?!
Sam nie ćwiczę i nie lubię smitcha, ale zawodowcy czasem go używają i robią to po coś.
Świat nie jest czarno-biały, nie bądź ignorantem.
  • Odpowiedz
@Sarza01: Nie wiem co to jest „smitch”. Jak dla nie to możesz sobie na smithie pompować nawet mięśnie kegla, #!$%@? mnie to obchodzi. Zawodowcy czasem robią znacznie głupsze rzeczy, poza tym dopóki nie jestem zawodowcem, to nie będę stosował metod zawodowców, z których każdy ma rozjechany organizm.
A swoje protekcjonalne wysrywy możesz sobie zapisać na kartce, złożyć 3 razy na pół i wsadzić w dupę.
  • Odpowiedz
@aks_762: po 1 to ja nie mówię, żebyś cokolwiek robił. Chciałem kulturalnie wymienić poglądy, ale jak widać wykracza to poza twoje możliwości.

swoje protekcjonalne wysrywy


@aks_762: chodzę na siłownie od 12 lat i zjadłem na tym zęby, a ty nie wiesz jak działają na mięsień rozpiętki czy brama więc o czym mowa?

Zawodowcy czasem robią znacznie głupsze rzeczy, poza tym dopóki nie jestem zawodowcem, to nie będę stosował metod zawodowców,
  • Odpowiedz