Wpis z mikrobloga

Badz mna;
Wstan pospiesznie i idz na autobus, duzo za wczesnie, bo o wpol do 8 zaczynaja sie korki i trzeba jechac zanim sie zaczna.
Masz prace do ktorej NIE MOZESZ sie spoznic, zeby nie zaliczyc dyscyplinarnej pogadanki na dywaniku main bossa wystepujacego naturalnie o pol roku swietlnego od miasta, w ktorym mieszkasz.
spoznij sie na swoj scheduled autobus jakies 27.5 sekundy~
kolejny autobus nie przyjedzie, bo nie - i po co drazyc temat.
wsiadasz do trzeciego z kolei, stukasz w telefon i podtrzymujesz watla nadzieje, ze jednak zdazysz - jak pobiegniesz.
Nagle slyszysz wrzask '' bus is on fire, driver, stop the bus!''
zamykasz oczy, z lekkim bolacym usmiechem, czas zwalnia, nerwowe glosy cichna... cyk, cyk. cyk.
Kierowca moze zjechac, wiec cisnie po hamulach.
patrzysz przez okno jak autobus otulaja geste kleby czegos, pewnie pary, bo nie smierdzoalo, chlodnica?
No nic, trzeba wysiadac,
czekasz na kolejny autobus, jak caly zestaw pasazerow.
autobus oczywiscie poteznie spozniony, bo to sie zrobil peak korkow
ludzi tyle, ze nie wiesz z kim bedziesz w ciazy, bo nie mozesz sie odwrocic.
przychodzisz do pracy z nosem na kwinte.
I nic nie mowisz, bo wiesz, ze cokolwiek powiesz nie bedzie miec znaczenia;
nikogo nie obchodzi twoja poranna historia, ze to nie tak, ze zaspales, bo zachlales, czy cos.
-Wszystkie swiatla dzisiaj byly dla mnie czerwone, przyjacielu- mowisz
-Wszystkie czerwone. - odpowiada ze zrozumieniem
nic wiecej nie ma znaczenia
zycie to #!$%@?
( ͡° ʖ̯ ͡°)
#zalesie #gownowpis #pracbaza #truestory #samozycie
  • 5
@orzeszkowakrolowa:
Ludzi tyle ze nie wiesz z kim bedziesz w ciąży

Haha xD mam jedna odpowiedz, jezeli firma chce zebym w 100% sie nie spoznial to musi mi oferowac takie dobra zebym mogl to spelnic czyt. Pensja wystarczajaca na samochod, nowy samochod, mieszkanie sluzbowe naprzeciw kolchozu itp. W innym przypadku korzystam z komunikacji miejskiej ktora jest utrzymywana z podatkow firm a raczej ich braku ( ͡° ͜ʖ ͡°