Wpis z mikrobloga

@xetrian: łatwiej wszystko trafić bo punkt odniesienia (ekran) nie porusza ci się ciągle.

Odpal sobie narzędzie treningowe, postaw kukłę na midzie, odblokuj kamerę weź Yas albo LB i zobacz jak łatwo trafiać kiedy scena ci się nie porusza.
@xetrian: mam ustawione Y czyli chyba zablokowanie kamery i wycentrowanie na spacji i uzywam tylko w jakis sytuacjach jak cos #!$%@? albo jestem w jungli a tak to odblokowana szczegolnie na linii bo wiecej widzisz a jak masz wardy albo junglera ktory cie nie zajdzie od tylu no to masz przewage widzenia nad enemy ktory gra z zablokowaną xD warto sie nauczyc a jak ci kamera #!$%@? za mocno na odblokowanej
@Bonzio: @FX_Zus: @Talvi: @lomszyk: @vovo: zaraz chyb wroce do zablokowanej, grajac na odblokowanej caly czas mi obraz #!$%@? jak probuje caitowac czy biec do tylu, nie nadazam za tym. XD chyba pozostane przy hybrydzie zablokowana i odblokowana na fighty bo nie daje rady tak grac i nie sprawia mi to zadnej przyjemnosci XD
@xetrian: No to wszystko zależy co chcesz osiągnąć w lidze, jak ci pasuje gra na aktualnym poziomie to śmiało, jeśli chcesz grać lepiej to trzeba się spróbować nauczyć.
@lomszyk: ja nie gram na zablokowanej calej gry, jesli potrzebuje do fightow czy innych rzeczy uzyc odblokowanej to pod a sobie odblokowywuje i przesuwam, ale #!$%@? caly czas na odblokowanej to bym #!$%@? dostal chyba po kilku grach.
@vovo
@lomszyk
@Talvi
@NoKappaSoldier73
@FX_Zus
@Bonzio
#!$%@? tam #!$%@?, gram od 3 sezonu, cały czas od 4 sezonu poziom plat/diax i próbowałem wiele razy się nauczyć grać na odblokowanej i czułem się upośledzony. Kwestia przyzwyczajenia, wolisz grać na zablokowanej, graj na zablokowanej. Czasem Y żeby sobie lekko przesunąć np. Skok zaca lub myszką po mini mapie patrząc sytuację na mapie.
@lomszyk gram zupełnie for fun i tak jak powiedziałem, granie z odblokowaną po prostu nie sprawia mi żadnej frajdy a męczę się z tym #!$%@? niemiłosiernie, nie jestem żadnym bolowcem że będę na spacji leciał cały czas ( ͡° ͜ʖ ͡°)